NewsyOlivier Janiak pokazał synów na nowym zdjęciu. Rosną jaki na drożdżach. Słodcy z nich przystojniacy!

Olivier Janiak pokazał synów na nowym zdjęciu. Rosną jaki na drożdżach. Słodcy z nich przystojniacy!

Olivier Janiak z synami
Olivier Janiak z synami
Krystyna Miśkiewicz
24.06.2023 08:00

Olivier Janiak karierę w show-biznesie zaczynał jako fotomodel.Nie minęło dużo czasu, gdy zrozumiał, że bardziej nadaje się do pracy w telewizji. Zadebiutował na antenie stacji TVN, gdzie zaczęła się jego wielka przygoda. Największą popularność zdobył dzięki programowi Co za tydzień. Format, w którym przedstawia najważniejsze wydarzenia kulturalne, prowadzi zresztą po dziś dzień.

Na planie programu poznał też swoją żonę, z którą miał przeprowadzić wywiad. Sprawy między nimi potoczyły się błyskawicznie. Minęły zaledwie trzy miesiące od pierwszego spotkania, a oni już stali przed ołtarzem. Z Karoliną Malinowską są razem od 20 lat, a w tym czasie doczekali się trzech synów:  13-letniego Fryderyka, 11-letniego Christiana i 9-letniego Juliana. Sławny tata rzadko publikuje w sieci ich zdjęcia, ale tym razem zrobił wyjątek.

Olivier Janiak pokazał nowe zdjęcie synów

23 czerwca, czyli w Dniu Ojca na Instagramie nie zabrakło pięknych zdjęć opublikowanych przez gwiazdy. Jedne dziękowały swoim ojcom, a inne pokazywały zdjęcia z pociechami. Do tej drugiej grupy należał Olivier Janiak, który późnym wieczorem pochwalił się, że Dzień Ojca spędził w teatrze. Przy okazji ku uciesze fanów pokazał nowe zdjęcia chłopców.

Dzień ojca w teatrze - najpiękniejszy, gdy możesz synom opowiedzieć dzięki artystom o współczesnej historii Polski. Spektakl genialny !!!Nie tylko o ważnych momentach, ale przede wszystkim o ludziach. Ich cierpieniach, przeżyciach, codzienności osadzonej w głębokiej komunie. Z rolą kobiet zauważoną. Wreszcie. Ciesze się, że mogłem to zobaczyć z rodziną. Bo to o rodzinie rzecz - napisał.

Pod postem pojawiły się komplementy. Nic dziwnego, bo chłopcy są naprawdę cudni i rosną jak na drożdżach. W naszej galerii przypominamy więcej zdjęć.

  • Olivier Janiak z dziećmi
  • Zdjęcie z Instagrama Oliviera Janiaka
  • Christian Janiak - syn Oliviera Janiaka
  • Olivier Janiak - jak mieszka?
  • Olivier Janiak - jak mieszka?
  • Olivier Janiak pokazał synów
  • Olivier Janiak na nowych zdjęciu z rodziną
  • Olivier Janiak i jego synowie
[1/8] Olivier Janiak z dziećmi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także