Szukaj

Olga Kalicka w identycznej stylizacji co ciężarna Meghan Markle! Która ma większy brzuszek?

Olga Kalicka w ciąży jak Meghan Markle

Olga Kalicka w ciąży jak Meghan Markle

Olga Kalicka z ciążowym brzuszkiem jak Meghan Markle

Olga Kalicka z ciążowym brzuszkiem w różowej sukience jak Meghan MarkleJej stylizacja powala na kolana. Wypadła lepiej od księżnej. Zobaczcie zdjęcia!

Ciężarna Olga Kalicka w sukience jak Meghan Markle

Meghan Markle wiosną 2019 roku powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Księżna Sussex i jej mąż, książę Harry, ogłosili szczęśliwą nowinę 15 października i właśnie w tamtym okresie mogliśmy podziwiać po raz pierwszy jej ciążowy brzuszek. Nieco wcześniej urodzi także Olga Kalicka, gwiazda rodzinki.pl i jedna z najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Gwiazda pochwaliła się niedawno zdjęciem z pięknym ciążowym brzuszkiem, do którego pozowała w kreacji łudząco podobnej do sukienki Meghan.

Na Instagramie Olgi pojawiło się zdjęcie z planu serialu, na którym aktorka pozuje w krótkiej sukience w odcieniu pudrowego różu i stylowym zielonym płaszczu. Jej ciążowy brzuszek jest na pierwszym planie, a cały outfit wygląda wprost niesamowicie. Fani zauważyli, że jej stylizacja do złudzenia przypomina tę, w której Meghan pojawiła się w październiku – to właśnie wtedy królewskim poddanym udało się zrobić zdjęcie jej ciążowego brzuszka. Księżna wybrała jednak beżowy trencz do uzupełnienia swojego ciążowego looku.

Trzeba przyznać, że Kalicka w ciąży jest piękniejsza niż kiedykolwiek. „Odmienny” stan bez wątpienia jej służy – jest promienna, uśmiechnięta i rozkwita w oczach.

Jak wam się podoba? 😉

Ciężarna Olga Kalicka świętuje urodziny partnera. Z tej okazji pokazała piękny brzuszek i ukochanego!

Olga Kalicka przed porodem zaczęła wyglądać jak Adele! Ciąża zmieniła ją niesamowicie!

Na to zdjęcie czekał cały show-biznes! Olga Kalicka zaprezentowała swoje krągłości w pełnej okazałości! Wygląda zjawiskowo!


Olga Kalicka w ciąży jak Meghan Markle

Olga Kalicka w ciąży jak Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry w Auckland w Nowej Zelandii

Meghan Markle i książę Harry w Auckland w Nowej Zelandii

Meghan Markle pokazała ciążowy brzuszek w Nowej Zelandii

Meghan Markle pokazała ciążowy brzuszek w Nowej Zelandii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×