Procesujący się z Magdą Gessler uczestnik „Kuchennych Rewolucji” nie żyje. Po programie restauracja doszczętnie spłonęła

Nie żyje uczestnik Kuchennych Rewolucji

Nie żyje uczestnik Kuchennych Rewolucji

Nie żyje Mirosław Bem, uczestnik Kuchennych Rewolucji i właściciel nadmorskiej restauracji Łebska Chata. Procesował się z Magdą Gessler.

Mirosław Bem, restaurator i właściciel Łebskiej Chaty, podpisał umowę z producentem programu. W październiku 2013 roku Magda Gessler pojawiła się w Łebie. Nadmorska góralska chata zmieniła wystrój, menu i inne szczegóły, wynikające z programu.

Gdy zgłosiłem się do programu, chętnych było 1300 restauracji. Wybrano mnie, bo „co za wariat wybudował chatę góralską nad morzem” – mówił o udziale w programie Bem.

Po sześciu tygodniach Gessler przyjechała do Łeby i zaakceptowała rewolucję. Program wyemitowano wiosną 2014 roku. Na odmienionej Łebskiej Chacie wywieszono banery z rekomendacją słynnej restauratorki. Były też ulotki.

Dostałem ustną zgodę pani Magdy. Powiedziała, że nie ma problemu. Inne restauracje też wywieszały banery – mówił Mirosław Bem – Pani Magda umieściła nas w swoim przewodniku. Na zdjęciu w książce był baner. Nic nie mówiła, żeby go zdjąć. Rok po programie dostałem Poziomkę. To pozytywne wyróżnienie. Byłem zaproszony na odbiór do Warszawy.”U Fukiera” impreza była impreza na czterysta osób. Pani Magda nazwała mnie: „czerwony krasnal ze Szwajcarii”. Osobiście wygłosiła pochwałę przy wręczaniu nagrody. Później dostałem pismo od adwokata, że w ciągu siedmiu dni mam baner zdjąć. Nie wiedziałem, co Gessler pisała na Facebooku.

Magda Gessler otrzymywała coraz więcej skarg na lokal firmowany swoim nazwiskiem. W końcu nie tylko wycofała rekomendację dla restauracji, ale i pozwała Mirosława Bema za bezprawne wykorzystanie wizerunku. Sąd uznał racje gwiazdy TVN i nakazał Mirosławowi Bemowi wypłacenie Gessler zadośćuczynienia w wysokości 20 tys. zł.

26 marca 2022 r. w sieci pojawiły się nagrania z pożaru Łebskiej Chaty. Ogień gasiło ponad 40 zastępów straży. Restauracja doszczętnie spłonęła. Drewniany budynek był opuszczony. Poważnie uszkodzone zostały także sąsiednie budynki. Był to trzeci spalony obiekt w Łebie należący do Mirosława Bema. W 2011 roku w niewyjaśnionych okolicznościach spłonął Gród Wiktorii oraz wędzarnia.

Teraz w sieci pojawiła się informacja o śmierci kontrowersyjnego uczestnika Kuchennych Rewlucji.

Nie żyje uczestnik Kuchennych Rewolucji. To on procesował się z Magdą Gessler

W mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że budzący kontrowersje właściciel Łebskiej Chaty nie żyje. Nie podano niestety przyczyn śmierci Mirosława Bema.


Nie żyje uczestnik Kuchennych Rewolucji Mirosław Bem

Nie żyje uczestnik Kuchennych Rewolucji Mirosław Bem

Nie żyje uczestnik Kuchennych Rewolucji Mirosław Bem

Nie żyje uczestnik Kuchennych Rewolucji Mirosław Bem

Nie żyje uczestnik Kuchennych Rewolucji Mirosław Bem

Nie żyje uczestnik Kuchennych Rewolucji Mirosław Bem

Komentarze

 • Gość pisze:

  A dla mnie to „śliski” facet.Miły ,przebojowy ,do rany przyłóż.A prawda jest taka że nie płacił pracownikom w żadnym ze swoich lokali,znany był w miejscowości że „lubił się wozić” oczywiście kosztem innych.Swojego wspólnika doprowadził na skraj przepaści a jego nadal było stać na wiele.No i na koniec ,wszystkie jego biznesy doprowadził do bankructwa i wszystkie dziwnym trafem spłonęły.Oczywiście to zbieg okoliczności i pech.A dla mnie to wygląda na stary numer z podpaleniem na zlecenie .Przytulił kasę z ubezpieczenia,pracownikom zaleglych wypład nie zapłacił.Cwaniaczek.Dlugo się nie nacieszył .Nazwijmy rzecz po imieniu ,pod płaszczykiem „kolorowego ptaka” krył się podły człowiek.

 • Gość pisze:

  W libiazu knajpa bo jej rewolucjach też zbankrutowała ale TVP nie podaje prawdy

  • Gość pisze:

   Ale to tvn emituje a nie tvp

  • Gość pisze:

   Przecież knajpy zgłaszające się do tego programu przeważnie są na skraju bankructwa i w większości jest to ostatnia deska ratunku. Normalną rzeczą jest, że nie każdemu się uda bo po prostu nie wszyscy się nadają do prowadzenia gastronomii. Proszę bardziej zwrócić uwagę na to w ile restauracji program tknął nowe życie i które świetnie funkcjonują do dzisiaj.

  • non pisze:

   Nie wszystkim da się pomóc

 • Kucharek pisze:

  Najpierw mówi restauratorom że pizza nie może zginać się przy jedzeniu w następnym programie pizza pływa i jest super super odsuńmy w jej restauracjach piecyki kuchenki sprawdźmy jak wyglądają okapy. Jak można dobrze gotować po ASP? przed programem można wszystko przygotować przepisy nazwę restauracji i inne. Słabo

 • Gośćć pisze:

  Nie lubie tej starej baby! Ze tvn jeszcze ja trzyma…..

 • Gość pisze:

  Cwaniara może być ale czy stara ? to już nie

 • Gość pisze:

  Bardzo wyczerpujacy text pani Sczepanska . Szcun. Pani POLONISTKA!

 • GośćDK pisze:

  Wygląda jak burdel mama

  • Gość pisze:

   Masz rację, coś w tej kobiecie jest, że czuje się od niej zla energię. Nigdy nie zgodziłabym się na jej rewolucje. To mit, że ona tak świetnie gotuje, burgerownia pod hej szyldem nie umiała zrobić pysznego burgera. Ja z małej mieściny, podpowiadałam właścicielowi, co trzeba zrobić z mięsem, bułką żeby wyszedł dobry burger. Funkcjonowali z bieda rok, a potem smażyli kotlety i proponowali domowe posiłki.

  • Gość pisze:

   hahaha… zgadzam się :-)))))

 • Gośćdana pisze:

  Stara cwaniara

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×