Szukaj

Małgorzata Rozenek na czarno-białej okładce oskarża PiS! Tak mocnego wywiadu jeszcze nie było

Małgorzata Rozenek Newsweek

Małgorzata Rozenek na okładce Newsweeka. Gwiazda udzieliła wywiadu na temat sytuacji 3 milionów Polaków, którzy nie mogą mieć dzieci. O co oskarża Prawo i Sprawiedliwość?

Małgorzata Rozenek skorzystała z in vitro, aby móc przywitać na świecie dwóch synów, Stasia i Tadzia. Gwiazda od początku swojej kariery wprost przyznaje, że metoda dała jej wiele szczęścia oraz spełnienia. Już kilka miesięcy temu, w obliczu krytycznych słów Rzecznika Praw Dziecka – Mikołaja Pawlaka, gwiazda postanowiła przerwać milczenie.

Rozenek wydała książkę In vitro. Rozmowy intymne, która uzyskała status bestsellera oraz udzieliła serii wywiadów, w których bardzo negatywnie wypowiadała się na ten podejścia partii rządzącej do tematu zapłodnienia pozaustrojowego. Tym razem gwiazda zabrała głos na łamach Newsweeka, i zrobiła to w sposób niezwykle stanowczy.

Zobacz: Małgorzata Rozenek dwukrotnie straciła dziecko. Gwiazda udzieliła poruszającego wywiadu [WIDEO]

Małgorzata Rozenek o in vitro w Newsweeku

Prezenterka na swoim Instagramie opublikowała czarno-białą okładkę poniedziałkowego wydania tygodnika, na której możemy przeczytać następującą informację:

Małgorzata Rozenek-Majdan oskarża rząd PiS o to, że odwraca się plecami od 3 milionów Polaków, którzy nie mogą mieć dzieci.

View this post on Instagram

3 miliony Polek i Polaków cierpi na chorobę niepłodności. 3 miliony ludzi, którzy bez pomocy lekarzy nigdy nie zostaną rodzicami. Ci ludzie zostali zostawieni sami sobie… W niezwykle szczerej rozmowie z Renatą Kim staramy się zrozumieć dlaczego Państwo nie dostrzega cierpienia tak wielu swoich obywateli. Dlaczego neguje wartość życia ponad 8 mln ludzi na całym świecie? 8 milionów ludzi, którzy urodzili się dzięki metodzie In Vitro. Od jutra nowy numer @newsweekpolska. Głęboko wierzę, że w kraju w którym prawie 80% obywateli popiera In vitro, takie wywiady mogą coś zmienić. Dziękuje @newsweekpolska za miejsce, w którym mogłam być głosem tych wszystkich osób, bo jestem Mamą Stasia i Tadzia, których mam dzięki In vitro

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Jeszcze więcej szczegółów gwiazda ujawniła w opisie dołączonym do zdjęcia:

3 miliony Polek i Polaków cierpi na chorobę niepłodności. 3 miliony ludzi, którzy bez pomocy lekarzy nigdy nie zostaną rodzicami. Ci ludzie zostali zostawieni sami sobie… W niezwykle szczerej rozmowie z Renatą Kim staramy się zrozumieć dlaczego Państwo nie dostrzega cierpienia tak wielu swoich obywateli. Dlaczego neguje wartość życia ponad 8 mln ludzi na całym świecie? 8 milionów ludzi, którzy urodzili się dzięki metodzie In Vitro.

Internauci nie ukrywają swojego podziwu dla zaangażowania Rozenek w sprawy dotyczące in vitro. W komentarzach pod najnowszym postem pojawiło się wiele pochlebnych opinii nie tylko od jej fanek, ale też osób znanych, które uchodzą za wzór dla tysięcy Polaków:

  • Brawo Małgosiu! Twój głos w tej sprawie jest nie tylko ważny i donośny, ale przede wszystkim WIARYGODNY. Trzymam kciuki za wszystkie/wszystkich walczących o rodzicielstwo! – napisała Hanna Lis.
  • Brawo – stwierdził krótko Sieradzky, uczestnik Project Runway.
  • W tym kraju nie refunduje się leczenia wielu śmiertelnych chorób, w tym np. leczenia raka piersi cyklibami. Nie ma pieniędzy na nowoczesne leki na leczenie białaczki u dzieci. Można by tak długo wymieniać zamiast mówić o nabijaniu kabzy prywatnym klinikom i refundacji invitro. Światopogląd ekipy rządzącej nie ma tu nic do rzeczy.
  • Jest tyle dzieciaczków do kochania w domach dziecka.. ba nie trzeba jechać do Sierocińca wystarczy odwiedzić oddział dziecięcy w szpitalu tam zawsze jest jakieś samotne maleństwo które jest już na tym Świecie i potrzebuje rodziny…
  • Nareszcie znalazła się osoba która konsekwentnie walczy o prawa par, dla których usłyszenie płaczu swojego dziecka jest nie lada wyzwaniem.

Sięgniecie po jutrzejsze wydanie Newsweeka? Zapowiada się ciekawa lektura.

Zobacz: Małgorzata Rozenek pokazała się bez stanika, a fani zaniemówili z wrażenia! Nie wiedzieliśmy, że jej piersi są AŻ TAK apetyczne!


Małgorzata Rozenek na okładce Newsweeka

Małgorzata Rozenek na okładce Newsweeka

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi podczas świętowania Dnia Nepodległości w amerykańskiej ambasadzie

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi podczas świętowania Dnia Nepodległości w amerykańskiej ambasadzie

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi podczas świętowania Dnia Nepodległości w amerykańskiej ambasadzie

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi podczas świętowania Dnia Nepodległości w amerykańskiej ambasadzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×