Szukaj

Natalia Szroeder daje popis tanecznych umiejętności w nowym teledysku do piosenki „Nie mów nic”! Będzie hitem lata?

Natalia Szroeder wraca z nowym singlem! Piosenka „Nie mów nic” zapowiada nowe wydawnictwo wokalistki i ma szansę stać się hitem lata 2019! Posłuchajcie i sami oceńcie! 
Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder nie traci ani chwili i stałe pracuje nad nową muzyką. Wokalistka należy do bardzo ambitnych osób i nie chce zawieść fanów. Nie dziwi więc fakt, że znów wydała kolejny singiel! W dodatku piosenkarka wydała od razu teledysk, w którym dała popis swoich tanecznych zdolność, które posiadła biorąc udział w „Tańcu z gwiazdami”.

Jak słyszymy, wyprodukowanie tej piosenki było bardzo czasochłonne:

To singiel, który całą ekipę kosztował wiele pracy, emocji, stresu, ale przede wszystkim też mnóstwo frajdy i radości. Duma mnie rozpiera.

Natalia wspomina o momencie życia w jakim się obecnie znajduje, w którym doskonale wie, w jakim kierunku muzycznym chce zmierzać. Choć nie mówi tego wprost, pomógł jej z pewnością jej ukochany raper Quebo:

Jestem wdzięczna, że nastąpił w moim życiu taki moment, kiedy czuję coraz wyraźniej, którędy prowadzi moja muzyczna ścieżka. Te poszukiwania to totalnie fascynujący proces… Dużo się nauczyłam, wciąż się uczę. Mam nadzieję, że będziecie moimi kompanami w tej podróży, a tymczasem zapraszam na króciutki seans – mówi artystka.

Singiel razem z teledyskiem do odsłuchania i do obejrzenia już teraz na You Tubie!

Rozebrana Natalia Szroeder pokazała się bez makijażu! Gwiazda chowa się przed burzą pod kocykiem! Czy jest z nią Quebonafide?

Co Quebonafide ma teraz na głowie?! Nowa fryzura rapera to jakiś kosmos!

Natalia Szroeder wreszcie skomentowała swój związek z Quebonafide! Taka szczerość to rzadkość [WIDEO]


27A7AEF4-1A11-4723-99ED-84E2E26ECE565E69BFC6-0F05-4EB9-B104-A140643C048B
BF8441BB-FF89-4101-8871-BA659B0F6328

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×