NewsyPo koncercie Quebonafide cała branża mówi o jego zaręczynach z Natalią Szroeder! Nikt nie spodziewał się takich emocji na scenie

Po koncercie Quebonafide cała branża mówi o jego zaręczynach z Natalią Szroeder! Nikt nie spodziewał się takich emocji na scenie

Natalia Szroeder
Natalia Szroeder
Krystyna Miśkiewicz

08.06.2022 15:00, aktual.: 08.06.2022 20:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Szroeder to jedna z najbardziej obiecujących wokalistek młodego pokolenia. Zaistniała w branży dzięki kilku ciekawym duetom. Teraz zdecydowanie rozwija solową karierę, która ma się bardzo dobrze. Pochodząca z Kaszub filigranowa artystka ma niesamowicie silny głos, który podbił serca słuchaczy. Wspaniale układa się także jej życie prywatne. Gwiazda od 4 lat jest związana z jednym z najbardziej popularnych raperów Quebonafide. Zakochanych połączyła nie tylko wspólna pasja, jaką jest muzyka, ale też prawdziwe uczucie.

Artyści bardzo długo nie afiszowali się w mediach tym, co ich łączy. Dopiero od niedawna można zobaczyć ich wspólne zdjęcia w sieci, czy momenty, w których razem pojawiają się na scenie. Kuba i Natalia nie udzielili nigdy wspólnego wywiadu, ale notorycznie są pytani o związek i to, jak rozwija się ich relacja.

Natalia Szroeder i Quebonafide są zaręczeni? Raper wygadał się na scenie

Już od dawna w sieci pojawiały się doniesienia o zaręczynach artystów. Na fali plotek Natalia dwa lata temu postanowiła zdementować publikacje i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Nie. Nie, chociaż widziałam takie plotki - powiedziała.

Teraz plotki o ich zaręczynach dosłownie sięgną zenitu. W sieci pojawia się mnóstwo nagrań, na których można zobaczyć zakochanych w czasie wspólnych występów na scenie. W jednym z momentów nie powstrzymali emocji i obdarowali się gorącym pocałunkiem, co jest prawdziwą rzadkością.

Teraz jednak raperowi nieco rozwiązał się język. Jedna z fanek opublikowała na TikToku nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Natalia i Kuba zachowali się w czasie koncertu. Po występie Quebo pocałował ukochaną w policzek i nazwał ją narzeczoną.

Jeszcze mam takie szczęście, że mam narzeczoną super – powiedział w obecności fanów.

Wygląda na to, że teraz już nie można mieć już wątpliwości dotyczących statusu ich związku. Pozostaje tylko czekać na informacje o ślubie. Całą sytuację zobaczycie na poniższym nagraniu. Fani na te nowiny zareagowali bardzo entuzjastycznie.

  • Natalia Szroeder i Quebonafide na jednej scenie
  • Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie
  • Natalia Szroeder w czułym uścisku z Quebonafide
  • Quebonafide i Natalia Szroeder na romantycznej kolacji
  • Natalia Szroeder i Quebonafide na meczu Polska – Łotwa
  • Natalia Szroeder i Quebonafide na zakupach
  • Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie
[1/7] Natalia Szroeder i Quebonafide na jednej scenie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także