NewsyQuebonafide o związku z Natalią Szroeder w DDTVN. Na Instagramie pokazał zdjęcia z walentynkowej kolacji

Quebonafide o związku z Natalią Szroeder w DDTVN. Na Instagramie pokazał zdjęcia z walentynkowej kolacji

Quebonafide i Natalia Szroeder
Quebonafide i Natalia Szroeder
Elwira Szczepańska

15.02.2020 16:40, aktual.: 16.02.2020 00:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Quebonafide jest bardzo wyrazistą postacią polskiej sceny. Odniósł niemały sukces, a jego płyta Egzotyka sprzedała się świetnie, a bilety na koncerty rozchodzą się na pniu. Jakiś czas temu artysta zniknął z social mediów, pojawiał się jedynie gościnnie na koncertach. Zaszył się gdzieś, przeżywając śmierć swojego idola Maca Millera. Teraz jednak powrócił, i to w jakim stylu! Pokazał dwa single zapowiadające nową płytę, które szturmem zdobyły listy przebojów. Zmienił także swój wizerunek.

Quebonafide w DDTVN o metamorfozie i związku z Natalią Szroeder

Kuba Grabowski, znany jako Quebonafide, swój sukces zawdzięcza wspomnianej już solowej płycie Egzotyka oraz współpracy z Taco Hemingwayem, której owocem jest album Soma 0,5 mg. Teraz artysta wraca z nowym materiałem i odmienionym wizerunkiem. Zrezygnował z kolorowych fryzur i wymyślnych stylizacji.

Zapowiedzią są dwa single, jeden - Romantic Psycho - z gościnnym udziałem Taco oraz drugi, pod tytułem Jesień, w którym towarzyszyła mu Natalia Szroeder. Oba utwory zdobyły błyskawicznie dużą popularność.

Artysta zadziwił swoich fanów zmianą wizerunku. W programie Dzień Dobry TVN wyjaśnił te zmiany i opowiedział o planach na najbliższą przyszłość.

Kuba w studio był bardzo wycofany. Zapadł się głęboko w sofę, skulił ramiona i wyglądał, jakby nie czuł się zbyt komfortowo w formule śniadaniówki. Mimo serdeczności prowadzących Marcina Prokopa i Doroty Wellman, sytuacja trwała do końca wywiadu, nawet wtedy, gdy dziennikarz przysiadł się bliżej gościa, żeby nie czuł się tak bardzo osamotniony.

Quebonafide jakiś czas temu usunął się w cień. Od niedawna w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o planowanym przez niego powrocie na scenę.

Ma już za sobą kilka koncertów, a w wydanym niedawno singlu ROMANTICPSYCHO wyjawił fanom, co go gryzło w ostatnich miesiącach. Opowiedział w utworze o zmęczeniu trasą koncertową, sławie, która bywa kłopotliwa, zarobionych pieniądzach i związku z Natalią Szroeder.

O piosenkarce, z którą jest w związku, mówi w kawałku:

Była płomieniem, a ja beczką prochu.

Na pytanie, jak bardzo jest ważna w jego życiu, odpowiedział bez zastanowienia:

Bardzo ważna. Moje serce jest generalnie aresztowane. A miłość jest w życiu kluczem do otwierania wszystkich zamków.

Związek z Natalią całkowicie pochłonął rapera. Jest w niej zakochany i pada wiele pięknych słów o dziewczynie. Na swoim Instastory pochwalił się romantyczną kolacją, którą spędzili w Atelier Amaro.

Zapytany o to, z jakimi reakcjami na zmianę wizerunku i nowy materiał ze strony fanów się spotkał, odpowiedział:

Ludzie są ogólnie wspaniali. Wydaje mi się, że oni bardziej słuchają tego, co mówię, niż zwracają uwagę na to, jak wyglądam. Myślę, że tak zawsze było i tak chyba zawsze będzie.

Na pytanie, czy zarządzanie sukcesem, jaki odniósł stanowi dla niego problem, odpowiedział:

Wydaje mi się, że był, ale teraz czuję się z tym naprawdę dobrze. Miałem troszeczkę gorszy okres, ale wydaje mi się, że ludzie na to patrzą w taki sposób, że ten moment, kiedy wychodzi kawałek, to nie do końca jest ten sam moment, kiedy ten kawałek się pisze. To jest troszkę taki pamiętnik emocjonalny. Dzisiaj dużo osób pisze mi, że życzy mi wsparcia, żebym się trzymał i w ogóle, ale ja się czuje naprawdę dobrze.

Okazuje się, że Kuba wraca nie tylko z rozmachem muzycznym, ale także odmieniony wizerunkowo i spokojny. Czekamy na płytę.

 • Quebonafide - Instagram
 • Quebonafide i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020
 • Quebonafide i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020
 • Quebonafide i Natalia Szroeder na romantycznej kolacji
 • Quebonafide i Natalia Szroeder na romantycznej kolacji
 • Slider item
 • Quebonafide i Mrozu
 • Quebonafide - nowa płyta
 • Quebonafide - Instagram
 • Quebonafide i Taco Hemingway - Instagram
 • Natalia Szroeder i Quebonafide dodali wspólne zdjęcie
[1/11] Quebonafide - Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także