Eurowizja 2019: TVP ma już swojego faworyta! Megagwiazda pojedzie tylko pod jednym warunkiem

Eurowizja 2019 Polska reprezentant, preselekcje

Eurowizja 2019 Polska reprezentant, preselekcje

Eurowizja 2019: TVP chce Natalię Szroeder

Natalia Szroeder będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2019? Młoda piosenkarka poważnie myśli nad występem. Jakie warunki postawiła TVP?

Kto z Polski pojedzie na Eurowizję 2019?

Natalia Szroeder to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia, która obdarzona jest nie tylko urodą modelki, ale także cudnym głosem. Czy to właśnie ona będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji 2019? Podobno TVP za zamkniętymi drzwiami negocjuje z nią udział w konkursie.

Coraz głośniej mówi się o tym, że  Telewizja Polska zrezygnuje z preselekcji i sama wytypuje odpowiedniego kandydata. Jackowi Kurskiemu zależy, żeby było to dobre nazwisko. Zdaniem Faktu będzie to właśnie Natalia:

Ostatnie preselekcje się nie sprawdzały, bo dużo znanych osób odmawiało udziału. Nie chcieli ryzykować z nieznanymi, a czasami obciachowymi muzykami – zdradza informator tabloidu.

Nie jest jednak pewne, czy Natalia przyjmie tę propozycję. Piosenkarka twierdzi, że jej wyjazd do Tel Awiwu zależy od piosenki i budżetu, który otrzymałaby od TVP. Nie od dzisiaj wiadomo, że udział w Eurowizji wiąże się z kosztowną promocją, wielotygodniowymi przygotowaniami, a nawet opłatami za wszelkie dodatkowe atrakcje podczas samego występu.

Fakt twierdzi, że Szroeder w stworzeniu hitu na Eurowizję 2019 wspiera jej ukochany – Quebonafide, czyli Kuba Grabowski:

Jeśli piosenka spodoba się w TVP, Natalia jest gotowa być naszą reprezentantką – podkreśla informator.

Myślicie, że uda się im skomponować przebój, który zapewni Natalii zwycięstwo? Przypomnijmy, że na chwilę obecną Polska jest faworytem najbliższej edycji konkursu.

Gorący romans Natalii Szroeder i Quebonafide trwa! Para pokazała swoje pierwsze wspólne zdjęcie! Uwiecznili szaloną chwilę

Gwiazdy na wyborach Mister Supranational 2018: Paula Tumala, Karolina Szostak, Natalia Szroeder, Ewa Minge

Sylwester w Polsacie pod znakiem gwiazd! Michał Szpak, Maryla Rodowicz, Ich Troje… A to dopiero początek listy!


Natalia Szroeder- Mister Supranational 2018

Natalia Szroeder- Mister Supranational 2018

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder – Top of the Top 2018 Sopot Festival, dzień trzeci

Natalia Szroeder – Top of the Top 2018 Sopot Festival, dzień trzeci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×