Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Natalia Siwiec zafundowała Mii nowy wózek! O dziwo tym razem cena nie przeraża

Natalia Siwiec pochwaliła się pierwszą fryzurą swojej córki


Natalia Siwiec pokazała nowy wózek dla Mii

Natalia Siwiec obecnie przebywa wraz z mężem i córeczką na wakacjach w Meksyku. Gwiazda niemal każdego dnia publikuje przepiękne zdjęcia z egzotycznego wypadu, na których możemy podziwiać zapierające dech w piersiach widoki.

Wśród fotografii, które Siwiec udostępniła w mediach społecznościowych, znalazła się jedna, która wzbudziła największą sensację. Celebrytka pochwaliła się kolejnym wózkiem dla Mii. Ku zaskoczeniu wszystkich miłośników Natalii, nowy nabytek jest niezwykle tani!

Tym razem modelka zdecydowała się na zgrabny i wygodny model od marki Stokke. A cena tego pięknego cacka, to jedyne 405 złotych! Nie da się ukryć, że ta kwota jest zaskakująco niska, bowiem przypomnijmy, że pierwszy zakup dla Mii kosztował Siwiec i jej męża niemal 15 tysięcy złotych.

Nawet Klara Lewandowska nie ma tak uroczego ubranka jak córka Natalii Siwiec! Nic, tylko schrupać!

Natalia Siwiec pokazała bajeczne zdjęcia z luksusowych wakacji z mężem i córką! Tak pięknej sesji nie miała nawet w „Vivie!”

Natalia Siwiec triumfuje! Bez ceregieli pokazała brzuch z blizną po porodzie! Tym zdjęciem wbiła fanów w fotel

Uważasz, że Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski pasują do siebie?Komentarzy: 4


Kwiksa | 13 stycznia 2018, 14:41

4500 jak już!!! Brawo dla autora tekstu ?


Gość | 12 stycznia 2018, 22:21

Jeśli według was taki wózek kosztuje 405 zł to ja chce 3 takie wózki a dam wam za nie 2000 zł . Kto u was redaguje to sie zgłoszę do niego


Asia | 12 stycznia 2018, 19:15

Mam taki polecam:-) najlepszy z najlepszych!


Gość | 12 stycznia 2018, 18:24

po pierwsze to P. Natalia niczego nie kupiła tylko dostała…po drugie poczciwe redaktorzyny nawet nie umieją zweryfikować informacji bo wózki marki Stokke nie kosztują 405 zł! ceny zaczynają się od 4 tyś za wersje podstawową, 405 zł kosztuje wymienna budka oraz porycia na siedzisko. Dramat


Dodaj komentarz
×