Natalia Lesz po 4 latach wróciła na salony! Na jesiennej ramówce promowała serial TVP, w którym dostała główną rolę

Natalia Lesz - jesienna ramówka TVP 2019

Natalia Lesz była jedną z gwiazd, które pokazały się na imprezie promującej nową, jesienną ramówkę TVP 2019. Dawno niewidziana piosenkarka wyglądała elegancko. Zobaczcie, mamy zdjęcia.

Natalia Lesz kilka lat temu była jedną z popularniejszych piosenkarek oraz aktorek – stworzyła niezapomniane role, nagrała sporo hitów i pokazywała się na imprezach ze światowymi gwiazdami. Największą popularność wśród widzów przyniosła jej rola zadziornej Ingi Sawczuk w serialu Tancerze. To po niej posypały się kolejne propozycje zawodowe, w których zdolna Natalia mogła przebierać do woli.

Świetnie zapowiadającą się karierę, artystka postanowiła porzucić na rzecz innej, ważniejszej roli. Prawie pięć lat temu Natalia Lesz została mamą. Od tego momentu w pełni skupia się na wychowywaniu małej Alicji. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, jej zdjęcia regularnie trafiają do sieci i rozczulają internautów. Córka jest jej oczkiem w głowie.

Zobacz: Jesienna ramówka TVP. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel najpiękniejszą parą! Fanki oszalały na widok sukni gwiazdy!

Zobacz: Jesienna ramówka TVP. Gwiazdy w wieczorowych kreacjach: Kasia Cichopek, Ola Szwed, Weronika Książkiewicz

Natalia Lesz – jesienna ramówka TVP 2019

W czwartek, 22 sierpnia, pojawiła się jednak na prezentacji nowej ramówki TVP. Wszystko wskazuje na to, że jesień będzie należeć właśnie do Natalii. Artystka dołączyła do obsady serialu Korona Królów. Natalia nie tylko po długim czasie wróciła do grania, ale także pojawiła się na salonach. Ostatni raz na ściankach pojawiła się w 2015 roku, podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Zobacz: Maria Konarowska, Maja Ostaszewska, Jerzy Skolimowski, Natalia Lesz. Kolejny dzień Festiwalu Filmowego w Gdyni [zdjęcia]

Czas jest dla niej bardzo łaskawy. Wygląda tak samo pięknie, jak wtedy, gdy święciła największe triumfy. Na imprezie TVP wystąpiła cała w bieli. Piękna, długa, koronkowa suknia z zabudowanym dekoltem, pięknie podkreślała idealną figurę piosenkarki. Ażurowe zdobienia dodawały nieco seksapilu skromnej w formie kreacji.  Kolor idealnie podbijał jej złocistą, letnią opaleniznę. Włosy pozostawiła rozpuszczone, co dodało stylizacji dziewczęcej, romantycznej lekkości. Na stopach miała, bardzo modne ostatnio, białe czółenka ze spiczastymi przodami.

Serial z Natalią Lesz będzie nowością w ramówce stacji TVP. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak poradzi sobie w nowej roli.

Zobacz: Katerina Kowalczuk ze „Zniewolonej” pokazała niedrogą kreację na ramówkę TVP! Polskie gwiazdy będą miały poważną konkurencję


Natalia Lesz - jesienna ramówka TVP 2019

Natalia Lesz - jesienna ramówka TVP 2019

Natalia Lesz - makijaż jesienna ramówka TVP 2019

Natalia Lesz - makijaż jesienna ramówka TVP 2019

Natalia Lesz powróciła na salony - jesienna ramówka TVP 2019

Natalia Lesz powróciła na salony - jesienna ramówka TVP 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×