Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Wzruszający wpis Natalii Kukulskiej: „Lekki chaos; nie ma tego złego”

Ciężarna Natalia Kukulska w Pytaniu na śniadanie. Zdjęcia 2016


Natalia Kukulska współpracuje z Anną Karwan

The Voice of Poland 7 już za nami. Finał przyniósł nieoczekiwane rozwiązania. Najlepszym głosem w Polsce został Mateusz Grędziński. Niektórym się to jednak nie spodobało. Na krytyczne komentarze pozwoliły sobie także gwiazdy.

Zobacz: Ola Kwaśniewska nie jest zadowolona z wygranej Mateusza Grędzińskiego. Tak skomentowała wyniki finału „The Voice 7”

Natalia Kukulska miała pod swoimi skrzydłami faworytkę do zwycięstwa w całym show. Była to Anna Karwan. Dla fanów szokiem okazało się to, że przyszła gwiazda sceny muzycznej zajęła dopiero trzecie miejsce. Smutna Natalia postanowiła jednak nieco pomóc Annie. Podobnie jak i inni trenerzy napisała dla niej piosenkę. We wzruszającym wpisie podsumowała występ swojej podopiecznej.

Dziękuję Wam za olbrzymią falę wsparcia i piękne słowa pod kątem mojej podopiecznej finalistki w The Voice of Poland. Nie ma tego złego… Pracujemy z Anią Karwan nad wersją studyjną singla, którego dla niej przygotowałam a niestety nie mogła zaśpiewać w finale. Poniżej telefoniczny zapis próby… Ania w wałkach na głowie, lekki chaos wokół a i tak wypływają piękne emocje i dźwięki… Specjalnie dla tych, którzy nie mogą się doczekać.
„W prezencie” Śpiew:Anna Magdalena Karwan Muzyka: Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka Słowa: Natalia Kukulska – czytamy w opisie wideo 

Zobaczcie i posłuchajcie sami, czy singiel Anny Karwan pt. W prezencie ma szansę stać się hitem?

Zobacz: Kolejna gwiazda krytykuje wyniki finału The Voice of Poland 7. Majka Jeżowska nie ma najlepszego zdania o Mateuszu Grędzińskim 

Ile głosów w finale The Voice dostała Anna Karwan?

Które miejsce w finale The Voice of Poland 7 zajęła Anna Karwan z drużyny Natalii Kukulskiej

Czy Mateusz Grędziński – zwycięzca The Voice 7 – zrobi karierę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×