Oto najwredniejsza gwiazda „Przyjaciół”. Można się mocno zdziwić, bo jej bohaterka to taka słodka dziewczyna

Przyjaciele, Jennifer Aniston

Przyjaciele, Jennifer Aniston

Która z aktorek grających w kultowym serialu Przyjaciele jest najbardziej wredna? Właśnie ogłoszono ją najgorszym człowiekiem. Co donosi prasa?

Serial Przyjaciele jest ponadczasowym hitem. Choć swoją premierę miał w 1994 roku, nadal ma olbrzymie grono fanów, którzy przez lata z niecierpliwością czekali na jego kontynuację. W momencie kręcenia pierwszych scen nikt nie spodziewał się, że produkcja odniesie tak wielki sukces, a główni bohaterowie w tempie błyskawicy zdobędą status międzynarodowych gwiazd.

Produkcja po 27 latach odpowiedziała na prośby widzów i stworzyła odcinek specjalny Friends: The Reunion, w którym aktorzy spotkali się po latach i wspominali pracę na planie. Po raz kolejny na ekranach pojawili się: Jennifer Aniston w roli Rachel Green, Courteney Cox jako Monica Geller, Lisa Kudrow – czyli Phoebe Buffay, Matt LeBlanc – Joey Tribbiani, Matthew Perry w roli Chandlera Binga oraz David Schwimmer jako Ross Geller.

Niestety jedna z gwiazd ma obecnie nie najlepszą prasę. Wszystko przez oskarżenia, które pojawiły się w sieci.

Najbardziej wredna gwiazda Przyjaciół

Wyrobiła sobie nazwisko, grając niezręczną, ale czarującą Phoebe Buffay w przebojowym sitcomie Przyjaciele – ale u Lisy Kudrow wydaje się, że życie nie naśladuje sztuki.

59-letnia aktorka stała się ofiarą niespodziewanego ataku, kiedy osobowość telewizyjna Spencer Pratt – najbardziej znany ze swojego bad-boya w The Hills – opisał ją jako jednego z najgorszych ludzi, z jakimi kiedykolwiek miał kontakt.

39-latek przypomniał incydent między jego żoną, Heidi Montag, a Lisą na imprezie NBC w 2009 roku, mówiąc:

Zbliża się Phoebe [imię postaci Lisy w Przyjaciołach, red.], co było trochę szokujące, ponieważ nikt w ogóle z nami nie rozmawiał na przyjęciu – powiedział – Tuż przede mną mówi Heidi, że ta musi uciec ode mnie tak szybko, jak to możliwe, ponieważ zamierzam ją zamordować i mam oczy seryjnego mordercy. Heidi czeka, żeby zobaczyć, czy to żart. Lisa bez uśmiechu po prostu odchodzi…

W odpowiedzi na wideo Spencera dziennikarka Bethenny Frankel dodała:

Była w moim talk-show i miałam też niemiłe doświadczenie z nią. W zasadzie zadawałam bardzo normalne pytania i wystarczyło, żeby powiedziała, że nie chce tam być – powiedziała Bethenny, ale nie wyjaśniła do końca, czym jej zawiniła Kudrow.

Fani rzucili się w obronę Lisy, a jedno źródło mówi wyłącznie New Idea:

Kiedy ludzie spotykają Lisę, zawsze myślą, że będzie dokładnie taka jak Phoebe. Ale nie jest postacią, jest prawdziwą osobą.

Kudrow miała być zaszokowana atakiem i wskazywaniem jej najbardziej niemiłą gwiazdą Hollywood.

Jest zdruzgotana, że ​​to się stało i czuje, że jej styl komediowy jest błędnie interpretowany, ale nie wygląda to dobrze. Smutne jest to, że nawet nie pamięta ich spotkania, ale każdy, kto zna Lisę, wie, że prawdopodobnie po prostu zażartowała… Lisa może być dość szorstka i często bardzo sucha w obejściu, a przez lata wykorzystywała dziwaczność Phoebe, aby uniknąć konfrontacji, ale na pewno nie jest wredna.

Padło też podejrzenie, że Pratt chciał sobie zwiększyć zasięgi tymi oskarżeniami. Jak myślicie?


Jennifer Aniston i David Schwimmer

Jennifer Aniston i David Schwimmer

Courteney Cox, Jennifer Aniston i Lisa Kudrow – SAG-AFTRA Foundation 2019

Courteney Cox, Jennifer Aniston i Lisa Kudrow – SAG-AFTRA Foundation 2019

AFI Life Achievement Award Gala Tribute To Diane Keaton - Arrivals

Lisa Kudrow AFI Life Achievement Award Gala

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×