Szukaj

Monika Zamachowska o zwolnieniu Michała Olszańskiego. Gwiazda swoim komentarzem wbiła gwóźdź do trumny dziennikarza

Monika Zamachowska o zwolnieniu Olszańskiego

Monika Zamachowska o zwolnieniu Olszańskiego

Michał Olszański został zwolniony z pracy w Pytaniu na śniadanie. Monika Zamachowska w wymowny sposób odniosła się do ostatnich doniesień z siedziby TVP. Zobacz, co opublikowała na Instagramie.

Zwolnienie Michała Olszańskiego z Pytania na śniadanie wstrząsnęło całym polskim show-biznesem. Dziennikarz po 10 latach, w trybie natychmiastowych, musiał pożegnać się z pracą we flagowym programie Telewizji Publicznej. Powodem nagłego rozstania się z ulubieńcem widzów były zmiany w “śniadaniówce”, związane z jesienną ramówką.

Olszański w rozmowie z portalem Wirtualne Media przyznał, że ma żal do władz TVP o to, w jaki sposób dowiedział się, że nie poprowadzi kolejnych wydań porannego widowiska:

Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. Pięciominutowa rozmowa na pożegnanie z kimś, kto współtworzył ten program, to moim zdaniem niezbyt eleganckie rozwiązanie.

Teraz głos w sprawie zabrała Monika Zamachowska, telewizyjna partnerka Olszańskiego. Para wspólnie prowadziła Pytanie na śniadanie, zatem pod adresem gwiazdy padło wiele pytań ze strony internautów. Ku zaskoczeniu wielu, prezenterka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z wakacji, do którego dołączyła sugestywny wpis:

A tak w ogóle, jest fajnie. Tylko, jeśli mogę Was prosić, odpuśćcie mi na kilka dni, dobrze? W przyszłym roku mija 25 lat mojej pracy w TVP i jeśli czegoś się przez ten czas nauczyłam, to tego, żeby milczeć. Tyle o tym.

Michał Olszański ma nadzieję, że we wrześniu wróci jako gospodarz Magazynu expressu reporterów i nie zostanie całkowicie zwolniony z Telewizji Publicznej:

Mam nadzieję, że telewizja publiczna ceni mnie nadal jako prowadzącego MER, który wraca na antenę we wrześniu – wyznał w dzisiejszym „Fakcie”.

Co o tym sądzicie?

Zobacz: To się dzieje teraz w “Dzień Dobry TVN”! Kinga Rusin ujawniła sekretne nagranie z planu! Komentuje Woźniak-Starak: “To jakiś Ż-A-R-T!”

Zobacz: Nowa prowadząca “Dzień Dobry TVN” wybrana! Magdę Mołek zastąpi… Niespodzianka, to mało powiedziane!

Zobacz: Tomasz Kammel wspiera LGBT na Instagramie! Poparła go Basia Kurdej-Szatan! “No to już wiadomo, kto kolejny wyleci z TVP”


Michał Olszański i Monika Zamachowska

Fotografia: AKPA

Monika Zamachowska i Michał Olszański, Festiwal Zaczarowanej Piosenki 2016

Monika Zamachowska i Michał Olszański, Festiwal Zaczarowanej Piosenki 2016

Monika Zamachowska i Michał Olszański w Pytaniu na śniadanie - 27 lipca 2016

Monika Zamachowska i Michał Olszański w Pytaniu na śniadanie - 27 lipca 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×