Monika Kuszyńska przefarbowała się na jasny blond. W lokach wygląda jak anioł. Co za metamorfoza

Monika Kuszyńska - nowa fryzura

Monika Kuszyńska - nowa fryzura

Monika Kuszyńska wzięła udział wyzwaniu internetowym, zapoczątkowanym przez Tatianę Okupnik. Pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Jak wygląda w blond lokach?

Monika Kuszyńska rozpoczęła karierę w 2000 roku, gdy dołączyła do zespołu Varius Manx. Sześć lat później doszło do tragicznego wypadku, kiedy grupa wracała z koncertu. Na skutek uderzenia w drzewo piosenkarka doznała przerwania rdzenia kręgowego. Pierwszych lat po wypadku nie wspomina zbyt dobrze – nie potrafiła pogodzić się z wizją siebie na wózku inwalidzkim.

Kiedy jednak poznała Jakuba Raczyńskiego, wszystko się zmieniło. Zakochali się w sobie i założyli rodzinę. Trzy lata temu przyszedł na świat ich syn, Jeremi, rok później córka, Kalina. Dzisiaj Monika już wie, że niemożliwe nie istnieje. Pełna empatii bierze też udział w różnych akcjach charytatywnych – pomaga jak i gdzie może. Właśnie wzięła udział w wyzwaniu i na prezentowanym wideo wygląda zupełnie inaczej niż zwykle.

Monika Kuszyńska blondynką. Nowa fryzura gwiazdy

Tatiana Okupnik zainicjowała internetowy challenge, do którego przystąpiła między innymi Monika Kuszyńska. W wideo nagranym na potrzeby charytatywnego wyzwania widzimy ją całkiem odmienioną. Występuje bez grama makijażu i w blond lokach. Wygląda pięknie, jak anioł. Wokalistka swoje zadanie wykonała przy pomocy kawy. Gdyby nie charakterystyczny głos i oznaczenie, trudno byłoby ja rozpoznać.

Na czym polega #300gchallenge?

19-miesięczny Kajetan Gatzke choruje na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Od kilku miesięcy w serwisie Siepomaga trwa zbiórka pieniędzy na terapię genową, która obecnie jest najlepszym sposobem walki z tą chorobą. Niestety lek kosztuje ponad 9 mln zł. Jakiś czas temu zmieniły się zasady kwalifikacji do tej terapii – wcześniej dziecko mogło ważyć do 21 kg, obecnie granica jest znacznie niższa i wynosi 13,5 kg.

Czasu na zebranie brakującej kwoty jest bardzo mało, bowiem Kajtuś waży 13,2 kg. To właśnie dlatego kilka dni temu Tatiana Okupnik wymyśliła akcję mającą na celu nagłośnienie zbiórki.

#300gchallenge polega na tym, że osoby nominowane w wybrany przez siebie sposób prezentują 300g. – 300 g to tyle, ile Kajtkowi zostało, aby otrzymał upragnioną terapię genową. Po przekroczeniu wagi 13,5 kg straci szansę na lek. Filmik należy udostępnić w mediach społecznościowych i nominować kolejne osoby, nie zapominając o linku do zbiórki i informacji, dla kogo organizowana jest akcja.


Monika Kuszyńska - nowa fryzura

Monika Kuszyńska - nowa fryzura

Monika Kuszyńska - nowa fryzura

Monika Kuszyńska - nowa fryzura

Monika Kuszyńska - nowa fryzura

Monika Kuszyńska - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×