Miss Universe 2021. Kandydatka z Polski ostro promuje się przed wyborami w Izraelu. W bikini wygląda jak torpeda!

Agata Wdowiak na Miss Universe 2021

Agata Wdowiak na Miss Universe 2021

Kto z Polski na Miss Universe 2021? Gdzie i kiedy odbywa się konkurs? Oto kandydatka, która walczy o tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie. Kim jest Agata Wdowiak, ile ma lat i jak wygląda w bikini?

Miss Universe to ogólnonarodowy konkurs piękności. Odbywa się on od 1952 roku. Widowisko kilkukrotnie zmieniało gospodarza. Jednym z nich był… Donald Trump, który organizował konkurs w latach 1996-2015. Miss Universe uchodzi za jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń. Równać się z nim może tylko organizowany od 1951 roku konkurs Miss World.

Co ciekawe, w ubiegłych dekadach Polki rzadko występowały na galach Miss Universe. Zmieniło się to dopiero w latach 90. Od tamtego czasu niemal co roku mamy swoją reprezentantkę. Niestety, ale żadna z nich nie zdobyła tytułu najpiękniejszej kobiety świata. W ubiegłym roku reprezentowała nas Natalia Piguła.

Polka założyła wtedy do swojej kreacji husarskie skrzydła. Jak widać, patriotyczny gest nie bardzo się spodobał. Piguła nie znalazła się w ostatnim etapie konkursu. O swoim nietypowym stroju mówiła w następujący sposób:

Cały strój symbolizuje siłę wszystkich kobiet, które walczą o dobro swoich bliskich, a także o równość we wszystkich sferach życia.

Ostatni znaczący sukces odnieśliśmy w 2018 roku. Piękna Magdalena Swat z Ostrowca Świętokrzyskiego awansowała do ścisłej 16 najpiękniejszych kandydatek. Wcześniej udało się to jeszcze Marcelinie Zawadzkiej w 2012 roku.

Ubiegłoroczne wybory odbyły się na Florydzie. W tym roku konkurs będzie nadawany z izraelskiego miasta Ejlat. Kto z Polski na Miss Universe 2021?

Miss Universe 2021. Kto z Polski? Kim jest Agata Wdowiak?

Polska będzie reprezentowana w konkursie przez Agatę Wdowiak. Polka wyleciała już na zgrupowanie poprzedzające galę. Jej finał jest zaplanowany na 14 grudnia, który wypada we wtorek.

Kim jest Agata Wdowiak? Tegoroczna Miss Polski ma 24 lata, pochodzi z Łodzi, ukończyła studia na kierunkach geomonitoring oraz zarządzanie biznesem i pobiera obecnie nauki na kierunku nanotechnologia. Od zawsze fascynuje ją pianistyka. Co ciekawe, ukończyła nawet szkołę muzyczną I i II stopnia. Agata zdobyła już wcześniej tytuł Miss Ziemi Łódzkiej.

Agata już dwa dni temu poleciała do Izraela. Pochwaliła się tym za pośrednictwem Intagrama. Napisała wtedy:

Nie mogę się doczekać, żeby poznać wszystkie dziewczyny. Jestem przekonana, ze to będzie niesamowity czas, pełen nowych doświadczeń, wrażeń i przyjaźni. Do zobaczenia w Izraelu.

Niedługo później relacjonowała fanom swój przylot. Była tak podekscytowana, że niewiele spała. Jak poinformowała w mediach społecznościowych:

Jestem już w Izraelu na konkursie @missuniverse. Tak podekscytowana, że spałam tylko 2 godziny! Wylądowałam o 3 nad ranem. Na lotnisku czekał na mnie opiekun, który przeprowadził mnie przez wszystkie formalności. Przez cały czas czułam się zaopiekowana. Dziś jestem jeszcze sama w pokoju i zostanę tutaj aż do otrzymania wyników testu. Teraz czekam na chwilę, kiedy będę mogła dołączyć do dziewczyn. Już nie mogę się doczekać, by je poznać!

Na najnowszych zdjęciach dodanych na Instagramie i InstaStory Agata pojawiła się już w towarzystwie innych pań. Trzymamy kciuki za to, aby Polka wypadła jak najlepiej! Będziecie czekać na wybory Miss Universe 2021? Przypomnijmy, że wielki finał gali będzie można obejrzeć już 14 grudnia tego roku. Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić na YouTubie.


Agata Wdowiak w bikini

Agata Wdowiak w bikini

Agata Wdowiak w bikini

Agata Wdowiak w bikini

Agata Wdowiak. Reprezentantka Polski na Miss Universe 2021

Agata Wdowiak. Reprezentantka Polski na Miss Universe 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×