Miss Universe 2020: Polka robi furorę w USA! Strój narodowy i suknia finałowa to majstersztyk

Natalia Piguła

Natalia Piguła

Natalia Piguła w niedzielę 16 maja o 2 czasu polskiego, będzie reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss Universe 2020. Jak wygląda w stroju narodowym i sukni na finał?

69. Konkurs Miss Universe odbędzie się 16 maja w Hard Rock Hotel & Casino w Hollywood na Florydzie. W tym roku o ten tytuł zawalczy pochodząca z Łodzi Natalia Piguła, która na mocy decyzji biura Miss Polski została wyznaczona na naszą reprezentantkę.

Przypomnijmy, że o tym wyborze dowiedziała się bardzo późno i miała mało czasu na przygotowania. Natalia mimo wszystko podjęła wyzwanie, a jej notowania są bardzo wysokie. Zobaczcie, jak wygląda w stroju narodowym i sukni finałowej.

Miss Universe 2020. Jak wygląda Natalia Piguła w stroju narodowym i sukni na finał?

Natalia Piguła miała tylko półtora miesiąca na przygotowania. Okazało się jednak, że jest go jeszcze mniej. Miss nie mogła wjechać na teren Stanów Zjednoczonych, lecąc bezpośrednio z Polski z powodu pandemii i obostrzeń. W ciągu doby musiała się spakować i wylecieć do Panamy, żeby mieć pewność, że 7 maja pojawi się na zgrupowaniu konkursu, które w tym roku trwało tylko 10 dni. Każdy z nich był wypełniony po brzegi nagraniami dla telewizji, sesjami zdjęciowymi, rozmowami z jury oraz spotkaniami z fanami.

W piątek nad ranem czasu polskiego odbyła się prezentacja strojów narodowych, która jest bardzo ważnym elementem każdego międzynarodowego konkursu. Strój Natalii Piguły przygotowała Agnieszka Lechańska z salonu Mona Lissa z Łodzi. Piękne skrzydła w połączeniu z body, imitującym zbroję oraz ogromna biało-czerwona flaga, miały symbolizować legendarną polską husarię. Miss wyglądała zjawiskowo w odważnym stroju.

Prezentację kandydatek na kolejną Miss Universe w strojach narodowych oglądało milion internautów.

Nieodmiennie duże zainteresowanie wywołuje kreacja finałowa. Natalia Piguła zaprezentuje suknię zaprojektowaną przez Violę Piekut. To piękna czerwona, zdobiona ręcznie naszywanymi aplikacjami kreacja, która doskonale podkreśla urodę naszej kandydatki. Projektantka nie miała łatwego zadania, ponieważ ze względu na ograniczony czas przygotowań, Natalia przymierzała ją tylko raz.

Kim jest Natalia Piguła, polska kandydatka na Miss Universe 2020?

Natalia Piguła nazywana przez przyjaciół „Pigułka” nie jest nowicjuszką w konkursach piękności. Swoją przygodę z konkursami rozpoczęła w wielu 15 lat, kiedy wzięła udział w konkursie Elite Model Look, który stał się dla niej przepustką do świata mody. W 2012 została finalistką Miss Polonia i reprezentowała Polskę w konkursie Miss Intercontinental 2013, gdzie zakwalifikowała się do Top 15. Choroba przeszkodziła Natalii w spełnianiu dalszych marzeń.

Przytyła ponad 12 kilogramów. Udało jej się jednak wrócić do formy, by w 2019 zdobyć tytuł Miss Ziemi Łódzkiej i w tym samym roku zostać Wicemiss Polski. Tuż przed pandemią Covid-19 jako reprezentantka naszego kraju wyleciała do Kolumbii, skąd wróciła z koroną Wicemiss Reinado del Cafe.

Natalia nie spodziewała się, że jeszcze weźmie udział w jakimkolwiek konkursie. Jak się okazało pod koniec marca dostała szansę na wylot do USA na największy konkurs na świecie – Miss Universe.

W życiu prywatnym Natalia prowadzi własną firmę kuriersko-transportową. Ukończyła budownictwo na Politechnice Łódzkiej. Jest zodiakalną rybą. Uwielbia czynny wypoczynek i zimą jeździ na desce, a latem na rolkach. Pasjonują ją szybkie auta i do porannej kawy przegląda prasę motoryzacyjną.

Wielka gala 69 edycji konkursu Miss Universe odbędzie się w niedzielę, 16 maja o godz. 2:00 czasu polskiego. Będzie można ją obejrzeć na oficjalnym kanale konkursu na You Tube. Trzymamy kciuki za sukces Natalii, której notowania są bardzo wysokie. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.


Natalia Piguła na Miss Universe 2020

Natalia Piguła na Miss Universe 2020

Natalia Piguła na Miss Universe 2020

Natalia Piguła na Miss Universe 2020

Natalia Piguła na Miss Universe 2020

Natalia Piguła na Miss Universe 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×