Magdalena Swat z historycznym sukcesem na Miss Universe 2018! Piękna Polka powaliła świat na kolana! Co o niej wiemy?

Magdalena Swat w pierwszej 20. Miss Universe 2018

Magdalena Swat w pierwszej 20. Miss Universe 2018

Kim jest Magdalena Swat?

Magdalena Swat na Miss Universe 2018 w TOP20 najpiękniejszych kobiet na świecie. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje, skąd pochodzi, czy ma chłopaka? Poznaj Polkę, która swoją urodą powaliła świat na kolana.

Polka w pierwszej 20. Miss Universe 2018

Magdalena Swat reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss Universe 2018. Polska piękność na tle innych kandydatek wypadła znakomicie. Swoją urodą oczarowała zagraniczne jury do tego stopnia, że znalazła się w gronie 20. najpiękniejszych kobiet na świecie. W ten sposób powtórzyła sukces Marceliny Zawadzkiej z 2012 roku i Joanny Gapińskiej z 1989 roku – obie awansowały do top16 (obecnie poszerzone do top20).

Magda Swat: wiek, wzrost, waga

Magdalena Swat ma 27 lat, mierzy 173 cm wzrostu i waży 56 kilo. W wolnym czasie zajmuje się rozwijaniem swojej pasji, interesuje się psychologią, prywatnie jest w związku z przystojnym Piotrem Zadrożnym. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Miss Universe:

Pracuje jako modelka i influencerka, ale jej prawdziwą pasją jest Psychologia. Uważa, że samoświadomość jest kluczem do sukcesu. Magdalena uwielbia modę, sport i rozwija wiedzę o zdrowym stylu życia. Jest artystyczną duszą i uwielbia śpiewać i malować.

Dodajmy, że Polka podczas 67. edycji najbardziej prestiżowych wyborów miss zmierzyła się z 94 kandydatkami z całego świata. Nasza reprezentantka pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego, z którego przeniosła się do Warszawy. W swoim rodzinnym mieście już jest gwiazdą:

Pamiętam ją ze szkolnych lat. Już wtedy robiła wielkie wrażenie – mówi nam znajomy Magdy z czasów licealnych.

Magda Swat w Top Model

Magda Swat brała udział w pierwszej edycji Top Model. Casting rozpoczęła śpiewając swoją ulubioną piosenkę, co nie do końca przypadło do gustu jurorom. Sympatię ekspertów zyskała jednak dzięki niesamowitej charyzmie i pięknej sylwetce. Bez problemu dostała bilet do domu modelek. Chociaż odpadła jako pierwsza, zwróciła na siebie uwagę nie tylko publiczności, ale także świata mody.

W 2017 roku Swat została I wicemiss w konkursie Miss Polonia. To właśnie ten tytuł otworzył jej drzwi do reprezentowania naszego kraju podczas Miss Universe 2018.

Miss Universe 2018 wybrana! Takiej piękności świat dawno nie widział! A jak poradziła sobie polska finalistka „Top Model”?

Miss Supranational 2018 wybrana! Polka w ścisłej czołówce!

Gala finałowa Miss Supranational 2018! Gwiazdy, przepiękne kobiety i prawdziwe show! Która wyjdzie z koroną?


Magdalena Swat w bikini na wyborach Miss Universe 2018

Magdalena Swat w bikini na wyborach Miss Universe 2018

Magdalena Swat w pierwszej 20. Miss Universe 2018

Magdalena Swat w pierwszej 20. Miss Universe 2018

Magdalena Swat w pierwszej 20. Miss Universe 2018

Magdalena Swat w pierwszej 20. Miss Universe 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×