Szukaj

Miley Cyrus zadała bolesny cios Liamowi Hemsworthowi! Mąż gwiazdy skomentował jej lesbijski romans

Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili separację. Czy to małżeństwo uda się jeszcze uratować? Zobacz nowe doniesienia mediów na ten temat. 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się

Miley Cyrus i Liam Hemsworth osiem miesięcy temu stanęli na ślubnym kobiercu. Sielanka nie trwała jednak długo. Małżonkowie zdecydowali się na separację, o czym poinformowali w oficjalnym oświadczeniu. Powodem miał być fakt, że podobno „zmienili się jako partnerzy i jednostki„. Niewykluczone, że w tym wszystkim maczały palce osoby trzecie. Tak twierdzą zagraniczne media, które sugerują romans piosenkarki z amerykańską blogerką – Kaitlynn Carter.

Zobacz: Miley Cyrus przerwała milczenie po rozstaniu z mężem! Potwierdziła plotki o związku z kobietą?

To jednak nie koniec. Panie wybrały się na wspólne wakacje. Obie odpoczywały na luksusowym jachcie, czym pochwaliły się w sieci. Nieco później media obiegły zdjęcia, na których kobiety namiętnie się całują, przytulają, a także trzymają się za ręce.

Zobacz: Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się! Gwiazda zostawiła męża dla… znanej blogerki?! Namiętne zdjęcia mają być dowodem

Liam Hemsworth komentuje romans Miley Cyrus

Liam Hemsworth, kiedy zobaczył zdjęcia żony obściskującej się z blogerką, był w niezłym szoku. Jak donoszą osoby z otoczenia małżonków, prawdopodobnie nie ma już szans, by tę relację udało się odbudować. Separacja może się skończyć rozwodem:

Ich małżeństwo się skończyło. Liam jest absolutnie załamany, a Miley nadrabia stracony czas – przyznają znajomi pary w rozmowie z The Sun. 

Każde z nich ma inne priorytety. On chce się ustatkować i mieć konwencjonalną rodzinę – w tym dzieci, ona myśli, by mieć jeszcze czas na imprezy:

Dała mu jasno do zrozumienia, że chce się bawić z innymi ludźmi – mężczyznami i kobietami, a to coś, czego on nie potrafił zrozumieć – dodał znajomy pary.

Wygląda więc na to, że szansę na uratowanie tego związku maleją z każdym dniem.

Zobacz: Nowe doniesienia na temat rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha! Głos zabrała menadżerka gwiazdy

 


Miley Cyrus i Liam Hemsworth - nowe zdjęcia ze ślubu

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - nowe zdjęcia ze ślubu

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - nowe zdjęcia ze ślubu

Miley Cyrus i Liam Hemsworth - nowe zdjęcia ze ślubu

Miley Cyrus, Liam Hemsworth - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Miley Cyrus, Liam Hemsworth - after party Vanity Fair, Oscary 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×