Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Mila Kunis jeszcze nigdy nie powiedziała tak wiele o związku z… Nie, nie chodzi o Ashtona Kutchera

Mila Kunis o byłym partnerze


Mila Kunis o związku z Macaulayem Culkinem

Mila Kunis jest teraz w szczęśliwym związku z Ashtonem Kutcherem. Para doczekała się już córki. Mila znów jest w ciąży i niedługo na świecie pojawi się kolejne dziecko pary. Wcześniej jednak Kunis spotykała się przed dziesięć lat z Macaulayem Culkinem.

Ostatnio gwiazda pojawiła się w show Howarda Sterna. Nie zabrakło pytań o jej poprzendi związek. Mila z ciężkim sercem opowiedziała o relacjach z Culkinem.

To było coś niewyobrażalnego. Nie dało się z nim wyjść na ulicę. Zawsze podbiegała do niego rzesza rozhisteryzowanych fanek. To nie była normalna reakcja na celebrytę – przyznała

Gwiazda nie umiała także odpowiedzieć na pytanie, czy w ogóle kochała aktora. Kiedy go poznała miała tylko szesnaście lat.

Szczerze mówiąc, nie wiem. Zresztą powiedziałam kiedyś mojemu tacie, że nie wierzę w małżeństwo i wyjdę za mąż dopiero, kiedy geje będą mogli brać śluby. Uważałam, że to nie dla mnie – dodała 

Widocznie zmieniła zdanie na temat małżeństwa zaraz po tym, jak poznała Kutchera. Myślicie, że teraz jest tak bardzo szczęśliwa, jak zawsze chciała być?

Zobacz: Mila Kunis wspomina pierwszą noc z Ashtonem Kutcherem. Złamała swoje zasady

Mila Kunis w drugiej ciąży

Mila Kunis o związku z Macaulayem Culkinem

Mila Kunis i Ashton Kutcher

Związki Mili Kunis

Mila Kunis i Ashton Kutcher pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×