Szukaj

Siostra Lewandowskiego świętuje 7. miesiąc córeczki. Przy okazji pokazała nowe zdjęcie dzieci i ich pokoik

Milena Lewandowska

Milena Lewandowska

Milena Lewandowska pokazała najnowsze zdjęcia swoich dzieci. Jej starszy syn bardzo dzielnie opiekuje się młodszą siostrą. Jak rodzina świętuje wspólne siedem miesięcy?

Miniony rok upłynął w rodzinie Lewandowskich pod znakiem dzieci. Podczas gdy cały świat ekscytował się tym, że na świecie pojawi się kolejne dziecko Roberta i Anny Lewandowskich, to również siostra najlepszego piłkarza na świecie spodziewała się kolejnej pociechy.

Milena Lewandowska-Miros podobnie jak jej brat wzbudza ogromne zainteresowanie prasy i mediów. Chociaż sama stara się żyć z dala od blasku fleszy, to i tak wielka sława jej nie omija. Od 6 lat jest szczęśliwą żoną właściciela marki odzieżowej – Radosława Mirosa. Para wspólnie wychowuje synka Leona, którego ojcem chrzestnym jest sławny wujek. W połowie zeszłego roku na świat przyszło ich drugie dziecko.

Milena długo nie potwierdzała informacji o kolejnym dziecku. Dopiero gdy jej ciąża była już bardzo widoczna, małżonkowie podzielili się radosną informacją. W maju na profilu Mileny pojawiły się kadry ze spontanicznej sesji z zaokrąglonym brzuszkiem i tym samym siostra Lewego rozwijała wszystkie domysły i wątpliwości.

Milena Lewandowska pokazała dzieci i ich pokój

Milena Lewandowska długo wyczekiwaną przez wszystkich informacją podzieliła się pod koniec czerwca. Świeżo upieczona mama pochwaliła się zdjęciami z powitania, jakie przygotowała dla niej rodzina. Po przyjeździe ze szpitala jej dom tonął w pięknych dekoracjach. Nie zabrakło różnokolorowych kwiatów i różowych balonów.

Od tamtego dnia minęło już siedem miesięcy. Dumna mama postanowiła świętować ten dzień nowym wpisem na swoim Instagramie. Pokazała swoją 7-miesięczna pociechę oraz starszego synka Leona, którzy beztrosko spędzają czas, wpatrując się w mapę zwierząt świata:

Świat jest Twój #mumlife #7monthsold #myplace #lovetheplaceyoulive
Jak ja spędzałam wolny czas, póki nie miałam dzieci? – napisała Mielna.

Przy okazji tego zdjęcia możemy podpatrzeć, jak wygląda pokój jej dzieci. Widać, że jest to fantastyczne miejsce. Mama już od ich najmłodszych lat zadbała o edukację pociech i zafundowała tapetę z mapą świata, dzięki której można poprzez zabawę nauczyć się tego, jakie zwierzęta żyją na poszczególnych kontynentach. Widać, że młodsza siostra również jest zaciekawiona kolorowymi obrazkami, które pokazuje jej brat.

A jak wyglądają pozostałe pomieszczenia w domu siostry Roberta Lewandowskiego? Zajrzyjcie do galerii.


Milena Lewandowska pokazała dzieci

Milena Lewandowska pokazała dzieci

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska Miros pierwsze zdjęcie córki

Milena Lewandowska Miros pierwsze zdjęcie córki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×