Siostra Roberta Lewandowskiego urodziła córeczkę! W domu czekało na nią królewskie powitanie

Milena Miros-Lewandowska urodziła

Milena Miros-Lewandowska urodziła

Siostra Roberta Lewandowskiego urodziła. Milena Miros-Lewandowska przekazała radosną nowinę na Instagramie. Pokazała, jak udekorowano jej dom na powitanie noworodka.

W show-biznesie trwa baby boom. Kolorowe gazety i serwisy plotkarskie wciąż donoszą o ciążach gwiazd i narodzinach ich dzieci. O tym, że siostra Roberta Lewandowskiego zostanie matką, wiedzieliśmy od dłuższego czasu. Milena nie ukrywała tego faktu. Na Instagramie mogliśmy obserwować, jak rozwija się jej ciąża.

Milena Lewandowska-Miros urodziła. Płeć dziecka

Zarówno Ania, jak i Robert utrzymują dobre kontakty z Mileną. Z mediów wiadomo, że panie bardzo się lubią. Milena nawet uczestniczyła w zajęciach fitness swojej szwagierki. Była też na jej obozie Camp by Ann. Z jej Instagrama można wywnioskować, że podobnie jak brat i bratowa, uwielbia aktywności fizyczne. W ostatnim czasie jednak nie mogła się zbyt eksploatować, gdyż była w ciąży. Podobno wraz mężem nie mogli się doczekać narodzin drugiego dziecka.

Milena Lewandowska wyszła za mąż w 2014 roku za Radosława Mirosa, właściciela odzieżowej marki Signor Leone, zajmującej się produkcją garniturów. Mają 5-letniego syna Leona, którego ojcem chrzestnym jest Robert Lewandowski. Podobno chłopiec uwielbia grać w piłkę i ma do tego talent. Wszystko wskazuje na to, że pójdzie w ślady słynnego wujka.

Dziś Milena i Radosław powitali na świecie córeczkę.  Na jej cześć udekorowali dom, czym Milena pochwaliła się na Instagramie.

Witaj w domu – napisała dumna mama.

W komentarzach wylało się morze gratulacji, w tym od gwiazd, które prywatnie przyjaźnią się z siostrą Roberta. Wśród licznych wpisów możemy przeczytać słowa radości od Pauliny Krupińskiej, Kasi Zielińskiej czy Dominiki Grosickiej.

Do życzeń dołączamy się z wielką przyjemnością. Witamy na świecie!


Milena Lewandowska-Miros wita córkę

Milena Lewandowska-Miros wita córkę

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros

Milena Lewandowska-Miros z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×