Dzieci Michała Wiśniewskiego już odnoszą sukcesy. Gwiazdor ma metody wychowawcze godne naśladowania

Michał Wiśniewski dzieci

Michał Wiśniewski dzieci

Michał Wiśniewski jest znanym łamaczem serc. Na swoim koncie gwiazdor ma już cztery żony. Obecnie jest w związku z nową partnerką. Piosenkarz ma także 4 dzieci. W rozmowie z Super Expressem zdradził, jak je wychowuje.

Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa od ponad dwudziestu lat tworzą zespół Ich Troje. Wspólnie nagrali wiele hitów, które uwielbiają ich fani. Do najbardziej znanych można zaliczyć Powiedz Zawsze z Tobą chciałbym być. Na scenie towarzyszą im wokalistki, które co jakiś czas się zmieniają. Można rzec, że zmiany w życiu zawodowych przyzwyczaiły Michała do zmian w życiu prywatnym. Gwiazdor ma na swoim koncie już cztery żony.

Michał Wiśniewski: żony

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była piosenkarka Magda Femme. Para pobrała się w 1996 roku, by po pięciu latach wziąć rozwód. Ten związek przez wiele lat był ukrywany przed mediami. Następnie w latach 2002-2006 żoną piosenkarza była tancerka i choreografka Marta Mandaryna Mandrykiewicz, która będąc w związku, postanowiła również spróbować swoich sił jako wokalistka. Następnie przyszedł czas na Annę Świątczak, z którą ożenił się w 2006, a rozwiódł w 2011 r. Ostatnią żoną Wiśniewskiego była Dominika Tajner, jednak tutaj również nie było szczęśliwego zakończenia.

Michał Wiśniewski: dzieci

Piosenkarz ma czwórkę dzieci z dwiema byłymi żonami. Z Mandaryną syna Xaviera Michała (ur. 24 czerwca 2002) i córkę Fabienne Martę (ur. 21 sierpnia 2003). Z Anną Świątczak: Etiennette Annę (ur. 17 września 2006) i Vivienne Viennę (ur. 2 lutego 2008). W rozmowie z Super Expressem przyznał, jak daje sobie radę z ich wychowaniem.

Muzyk do niedawna należał do gwiazd, które chętnie dzieliły się swoim życiem prywatnym, jednak ostatnio nastąpiła zmiana i stał się bardziej skryty. Nie odczuwa potrzeby udostępniania wszystkiego w sieci. Jednak stara się wykorzystywać popularność w inny sposób, na przykład udziela się charytatywnie:

Aby pomagać właśnie takim jak ja, prowadzę akcję „Wiśnia Dzieciom”. W jej ramach od lat protestujemy też przeciwko hejtowi – nienawiści, która bardzo często dotyka też niestety dzieci z domów dziecka. A one przecież, nie są wcale gorsze od innych.

Michał Wiśniewski zabrał dzieci na japońską kolację wielkanocną

Michał Wiśniewski z dziećmi

Jakie metody wychowawcze ma Michał Wiśniewski?

Wiśniewski przyznał, że jako osoba publiczna często spotyka się z hejtem skierowanym właśnie w jego stronę. Mimo tak długiej obecności w show – biznesie, do tej pory jeszcze nie potrafi sobie do końca z tym poradzić. Nie jest odporny na mowę nienawiści, która ma miejsce w wirtualnej przestrzeni. Według niego najlepszym lekarstwem na wszystko jest miłość.

Michał kocha to, co robi i nie traci czasu na zbędne dyskusje. Nie walczy z wiatrakami. Okazuje się, że podobnie postępuje w stosunku do swoich dzieci. Gwiazdor uważa, że najlepszą lekcją życia są wnioski wyciągane z popełnionych błędów.

Wpajam im, że ciężką pracą mogą dużo osiągnąć. Nie mówię im, że mogą wygrać fortunę w totolotka. Oczywiście to, co ja mówię, nie zawsze ma na nie przełożenie. Dzieci będą się uczyć na własnych błędach, tak jak ja to robiłem. Mają własne zdanie i ja to szanuję, ale i też mogą przyjść do mnie po poradę.

Metody wychowawcze Michała przynoszą bardzo dobry efekt. Xavier od ponad roku pracuje w branży koncertowej, zajmuje się karierą Ich Troje, a do tego rozwija swoje sportowe umiejętności. Z kolei Fabienne jest tancerką z wieloma prestiżowymi nagrodami na swoim koncie. Równie dobrze radzą sobie najmłodsze córki Wiśniewskiego, które w szkole uchodzą za prymuski. Vivenne zdążyła już nawet nagrać dwie bardzo dobrze przyjęte przez słuchaczy piosenki.

Michał, gratulacje!


Michał Wiśniewski i córka Etiennette

Michał Wiśniewski i córka Etiennette

Etiennette córka Michał Wiśniewskiego

Etiennette córka Michał Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski, Xavier Wiśniewski - studio Pytania na śniadanie

Michał Wiśniewski, Xavier Wiśniewski - studio Pytania na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×