Córka Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę i profesjonalny teledysk! Za chwilę wygryzie Viki Gabor [WIDEO]

Córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne, nagrała piosenkę

Córka Michała Wiśniewskiego, Vivienne, nagrała piosenkę

Michał Wiśniewski pochwalił się na swoim profilu społecznościowym nową piosenką najmłodszej córki, Vivinnne. Co o utworze piszą internauci?

Michał Wiśniewski cztery razy brał ślub. Jego ostatnią, dotychczasową żoną była Dominika Tajner, z którą rozwiódł się w zeszłym roku. Z poprzednimi małżonkami doczekał się pięknych dzieci. Ma syna Xaviera i córkę Fabienne ze związku z Martą „Mandaryną” Wiśniewską i córki Etiennette i Vivienne z Anną Świątczak. Wszystkie jego pociechy są piękne i utalentowane. Ostatnio na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwalił się nową piosenka najmłodszej latorośli.

Vivienne Wiśniewska: Nie straszne strachy. Piosenka i teledysk

Michał Wiśniewski nie ukrywa, że jest bardzo dumny ze swoich dzieci, wspiera je, i utrzymuje z nimi bardzo dobry kontakt. Na swoim profilu na Facebooku zareklamował dzisiaj utwór swojej najmłodszej córeczki, Vivienne – Nie straszne strachy.

Za chwilę na kanale YouTube WisniewskiTV premiera teledysku Vivi do piosenki Nie Straszne Strachy – napisał Michał Wiśniewski. To pierwszy fabularny teledysk córki lidera Ich Troje. Dziewięć miesięcy temu Vivienne Wiśniewska, która jest córką Michała i jego trzeciej żony Anny Świątczak (43 l.), zadebiutowała piosenką „Deszczyk”. Autorem muzyki i słów do „Nie Straszne Strachy” jest Igor Jaszczuk – napisał gwiazdor.

Okazuje się, że Vivienne jest bardzo utalentowana i nie jest to jej debiut. Widać, że dziewczynka ma ogromny talent i sporą swobodę w śpiewaniu. Internautom jej utwór bardzo przypadł do gustu.

  • Pięknie śpiewasz widać że wspaniały talent masz po ojcu trzymaj tak dalej pozdrawiam.
  • Pięknie nareszcie dopasowany utwór do wieku wokalistki. Bez makijażu, wyszukanych strojów czy choreografii. Widać dziecięcą radość.
  • Pięknie ! Vivi nagrywaj masz ogromnie piękny talent.
  • Fantastyczny utwór. Świetny tekst, wspaniały wokal i głębokie przesłanie płynące z tego utworu. Brawo Vivienne 🙂 Pozdrawiam 🙂
  • Pieknie. Aż lezka sie w oku zakrecila. Gratulacje dla Vivi i Jej Rodzicow! – piszą zachwyceni.

Czyżby szykowała nam się nowa młoda gwiazda?

Zobacz: Apoloniusz Tajner o rozstaniu jego córki z Michałem Wiśniewskim. Co zniszczyło ich małżeństwo? [WIDEO]


Vivienne Wiśniewska w nowej fryzurze

Vivienne Wiśniewska w nowej fryzurze

Vivienne Wiśniewska jest już nastolatką

Vivienne Wiśniewska jest już nastolatką

Vivienne Wiśniewska na Instagramie

Vivienne Wiśniewska na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×