Szukaj

Edyta Górniak nie będzie zadowolona. Michał Szpak sparodiował jej największy przebój [WIDEO]

Michał Szpak śpiewa piosenkę Edyty Górniak

Michał Szpak śpiewa piosenkę Edyty Górniak

Michał Szpak śpiewa Kolorowy wiatr Edyty Górniak

Michał Szpak lubi zachwycać fanów coverami wielkich i bardzo znanych hitów muzycznych. Ostatnio na warsztat wziął Shallow Lady Gagi, a wczoraj zaśpiewał Kolorowy wiatr Edyty Górniak! Co on tam wyprawiał! 

Michał Szpak to obecnie bardzo zapracowany artysta. 29-latek grafik na najbliższe miesiące ma wypełniony koncertami, na które przychodzą tłumy. Nie inaczej było ostatnio w Częstochowie, gdzie wokalistka dał popis swoich wokalnych umiejętności. Samego koncertu nie pokazał na swoim Instagramie, jednak nagrał to, co działo się po nim!

Autor hitu Color Of Your Life odpoczywając po udanym występie chciał nagrać podziękowania dla fanów za przybycie na koncert. Oczywiście zrobił to – mówiąc przez piętnaście sekund słowo dzięki, jednak poprzedził je krótkim coverem piosenki Kolorowy wiatr z filmu Pocahontas.

Jest to oczywiście jeden z większych hitów z repertuaru Edyty Górniak, z którą rzecz jasna trudno się mierzyć.  I choć wydawało się, że będzie to udany wykon, jak zazwyczaj to w przypadku Michała bywa, okazało się zupełnie inaczej. Szpak podszedł do sprawy bardzo żartobliwie i zmieniając ton, barwę głosu i aranżację, sparodiował polską diwę. Posłuchajcie i dajcie znać, co sądzicie.

Przypomnimy tylko, że stosunki pomiędzy wokalistą a wokalistą nie są najlepsze. Wszyscy chyba pamiętamy wpadkę Edyty, która podczas polskich preselekcji do Eurowizji w 2016 roku zapomniała nazwiska kolegi po fachu. Myślicie, że ciągle żywi do niej urazę za tamtą chwilę?

Michał Szpak wpadł na Fryderyki 2019 jak prosto z Wersalu! Nie dostał nominacji, ale i tak skradł całe show!

Michał Szpak narobił sobie wrogów w branży! Jednym gestem obraził całą plejadę gwiazd!

Michał Szpak pokazał mega seksownego brata! To aż dziwne, że z takim ciałem nie został jeszcze gwiazdą!


Michał Szpak – Fryderyki 2019

Michał Szpak – Fryderyki 2019

Michał Szpak – występ w finale The Voice 9

Michał Szpak – występ w finale The Voice 9

Edyta Górniak – Fryderyki 2019

Edyta Górniak – Fryderyki 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×