Michał Szpak przytył i ubolewa nad swoją wagą! Ma jednak złoty sposób na powrót do formy!

Michał Szpak okładka gazety

Michał Szpak okładka gazety

Michał Szpak przyznał, że przytył

Michał Szpak przyznał, że waga spłatała mu niemiłego figla – choć trudno w to uwierzyć, podobno przytył! Artysta przebywał przez jakiś czas we Włoszech i niedawno wrócił do kraju, żeby zająć się promocją swojej nowej płyty i zaplanowanymi koncertami. Na swoim InstaStory udostępnił kilka nagrań zza kulis przygotowań do Miss Supranational 2018, podczas którego wystąpi na scenie.

Na InstaStory zamieścił także nagranie, w którym narzeka na swoją wagę! Jak wyjawił, włoskie jedzenie sprawiło, że nabrał dodatkowych kilogramów:

Chciałem was tylko poinformować, że wróciłem do Polski kilka kilogramów grubszy! Włoskie jedzenie jest totalnie, totalnie uzależniające. Nie można ani oderwać wzroku ani oderwać rąk, które same wkładają to jedzenie do ust. Tak czy inaczej, chciałbym was zaprosić, bo dzisiaj jestem w Krynicy na Miss Supernational, i właśnie tu wykonam premierowo cudowny utwór „Let me dream” z mojej nowej płyty „Dreamer”. Także trzymajcie za mnie kciuki, bo ja jestem troszeczkę zestresowany. Stres na szczęście pomaga w odchudzaniu, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Będę szczuplejszy!

Jeśli Michał rzeczywiście przytył, to musi być doskonały w maskowaniu swoich dodatkowych kilogramów, bo w ogóle ich na nim nie widać. A skoro ich nie widać, to po co się nimi przejmować? 😉

Spójrzcie na Marcelę Zawadzką! W tych butach przypomina Michała Szpaka! Model tylko dla koneserów

Michał Szpak jest do szaleństwa zakochany! Nigdy nie zgadniecie z kim gwiazdor jest w gorącym związku! [WIDEO]

Michał Szpak skomentował sukces Roksany Węgiel. Jest bezlitosny dla jurorów Eurowizji [WIDEO]


Michał Szpak – finał The Voice of Poland 9

Michał Szpak – finał The Voice of Poland 9

Michał Szpak – półfinał The Voice of Poland 9

Michał Szpak – półfinał The Voice of Poland 9

Michał Szpak na okładce L'Officiel Hommes

Michał Szpak na okładce L'Officiel Hommes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×