Michał Malitowski świętuje rocznicę ślubu. Pokazał niepublikowane zdjęcia. Kreacja panny młodej oszałamiająca

Michał Malitowski

Michał Malitowski

Michał Malitowski, juror Tańca z Gwiazdami, rok temu poślubił swoją ukochaną Yuliyę Phillips. Uczcił ten dzień romantycznym wpisem na Instagramie i pokazał nowe zdjęcia ze uroczystości.

Michał Malitowski w 2019 roku ogłosił rozstanie ze swoją wieloletnią partnerką, Joanną Leunis, i matką jego córki, Lii Michelle. Zakończyli związek w przyjaźni, o czym mogliśmy przeczytać w ich oświadczeniach, jakie trafiły do mediów. Tuż po tym juror Tańca z gwiazdami ujawnił, że przez kilka miesięcy zmagał się z depresją. Przyznał też, że miewał myśli samobójcze.

Na szczęście z czasem wszystko zaczęło się układać. Nie tylko wygrał walkę z podstępną chorobą, ale też znalazł nową miłość. To właśnie jego żona, Yuliya wspierała go w ciężkich chwilach.

Tancerze poprosił ją o rękę, a ona się zgodziła. Rok temu, na drugim końcu świata ślubowali sobie miłość i wierność. Malitowski podzielił się zdjęviami na Instagramie. To samo postanowił zrobić w rocznicę. Pokazał fotografie z uroczystości i pokusił się o romantyczny wpis.

Michał Malitowski świętuje rocznicę ślubu

Michał Malitowski wziął ślub z instruktorką tańca, Yuliyą Phillips, Australijką o ukraińskich korzeniach. Uroczystość miała miejsce w bajecznej miejscowości Perth, położonej przy ujściu rzeki Łabędziej do Oceanu Indyjskiego. Na weselu pojawili się najbliżsi rodzina i przyjaciele gwiazd. Zdjęcia z uroczystości trafiły do sieci kilka dni po tym, jak powiedzieli „tak”. Tancerz nie ukrywa, że ta miłość uratowała mu życie.

W rocznicę tego pięknego dnia podzielił kilkoma ujęciami ze ślubu, a także romantycznym wpisem.

To zasługuje na toast. Świętowanie pełnej miłości. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie moja miłość do Ciebie @ yuliya.malitowski. Rok prawdziwej miłości i szczęścia. Życzę wszystkim przynajmniej jednego dnia takiego jak mój – napisał szczęśliwy.

My podziwiamy suknię panny młodej. Yuliya prezentowała się fenomenalnie w kreacji o kroju syrenki, z pięknie wyeksponowanym dekoltem. Koronki wspaniale podkreśliły jej zmysłowe kształty, a kolor wydobył blask skóry i ciemnych włosów. Patrząc na żonę Michała, nie można się dziwić, że tancerz ciągle jest w niej szaleńczo zakochany.


Michał Malitowski - rocznica ślubu

Michał Malitowski - rocznica ślubu

Michał Malitowski - rocznica ślubu

Michał Malitowski - rocznica ślubu

Michał Malitowski - rocznica ślubu

Michał Malitowski - rocznica ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×