Szukaj

Michał Malitowski chciał popełnić samobójstwo. „Zbierałem tabletki, wziąłem jakieś ładowarki, starałem się robić pętle”

Michał Malitowski cierpiał nie tylko na depresję, ale przez długi czas walczył z myślami samobójczymi. Jak sobie z nimi poradził i na kogo wsparcie mógł liczyć?
Michał Malitowski samobójstwo

Michał Malitowski samobójstwo

Michał Malitowski przechodził trudny okres w życiu. Nie tylko rozstał się ze swoją długoletnią partnerką, ale także zachorował na depresję. To właśnie przez nią nie wystąpił w roli jurora w poprzedniej edycji Tańca z gwiazdami. Na szczęście mężczyzna powoli staje na nogi i wraca do formy.

Zobacz: Michał Malitowski rozstał się z żoną. Doniesienia o nowej partnerce namieszały w mediach

Michał Malitowski chciał popełnić samobójstwo

Malitowski nie tylko wrócił na plan programu telewizyjnego, ale także głośno wypowiada się na temat choroby. W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że był o krok od popełnienia samobójstwa. Próbował zaplanować własną śmierć, szukając na ten temat informacji w sieci.

Zobacz: Malitowski potwierdził rozstanie z żoną i opowiedział o walce z chorobą. Ma za sobą trudny czas

Michał Malitowski - Taniec z gwiazdami, 4 odcinek

Michał Malitowski – Taniec z gwiazdami, 4 odcinek

Pamiętam, że jak wpisywałem w Google’u hasło Jak popełnić samobójstwo?, to myślałem sobie: jestem tak beznadziejny, że nawet nie wiem, jak to się robi. Zbierałem tabletki, wziąłem jakieś kable od telefonów, ładowarki, starałem się robić jakieś pętle. Nie wiem, czy byłbym w stanie to zrobić, ale byłem na etapie planowania – przyznał tancerz w wywiadzie dla Radia Zet.

Na szczęście jednak Michał mógł liczyć na ludzi wokół siebie. Jak tylko jego bliscy dowiedzieli się o jego chorobie, okazali odpowiednie wsparcie.

Jak Michał Malitowski pokonał chorobę?

Okazuje się, że tancerz sam szukał pomocy. Znalazł ją u specjalistów, o czym opowiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Są lekarze, nie możemy wstydzić się mówić o tym. Ja tak zrobiłem, otworzyłem się, poszedłem do lekarzy. Są od tego leki, są przyjaciele, jest rodzina i bez tego się nie da.

Malitowski nie zapomina o najważniejszej w swoim życiu roli – roli ojca. Stara się poświęcić córeczce jak najwięcej czasu. Z całą rozmową możecie zapoznać się tutaj.

Zobacz: Michał Malitowski rozstał się z żoną po 17 latach. Jest oficjalne oświadczenie

 


Michał Malitowski - Taniec z gwiazdami, 4 odcinek

Michał Malitowski - Taniec z gwiazdami, 4 odcinek

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×