Szukaj

Michał Malitowski opowiedział o walce z depresją i rozstaniu z żoną: „To jest bardzo ciężkie” [WIDEO]

Michał Malitowski pierwszy raz o rozstaniu z żoną i walce z depresją. Juror Tańca z gwiazdami opowiedział naszej reporterce o trudnym czasie w swoim życiu. Jak sam przyznał – jest mu ciężko.
Michał Malitowski

Michał Malitowski

Po 17 latach małżeństwa, Michał Malitowski i jego partnerka – zarówno w życiu jak i w tańcu, postanowili się rozstać. Relacja z Joanną Leunis nie przetrwała, a jak się okazało, jednym z powodów, przez które para podjęła decyzję o rozwodzie, był pracoholizm tancerza. Dodatkowo, Michał zmagał się z ciężką chorobą, jaką jest depresja i nie mógł odnaleźć się w otaczającej go rzeczywistości.

Zobacz: Michał Malitowski potwierdził rozstanie z żoną i opowiedział o walce z chorobą. Ma za sobą trudny czas

Michał Malitowski o walce z depresją i rozstaniu z żoną

Teraz, po ciężkiej walce z „chorobą duszy”, Michał ponownie zasiada w jury Tańca z Gwiazdami, a jego forma z odcinka na odcinek staje się coraz lepsza:

Jest wspaniale być znowu tutaj. Miałem bardzo ciężki okres w pierwszym półroczu, przechodziłem przez depresję, naprawdę byłem rozłożony. Więc być tutaj, wśród moich przyjaciół, wśród uczestników jest naprawdę super.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Michał wyznał, jak wygrał walkę z chorobą:

Są lekarze, nie możemy wstydzić się mówić o tym. Ja tak zrobiłem, otworzyłem się, poszedłem do lekarzy. Są od tego leki, są przyjaciele, jest rodzina i bez tego się nie da.

Zobacz: Kontuzja to niejedyny problem, z którym zmaga się Michał Malitowski? Tabloid dotarł do zaskakującej informacji

Pomimo rozstania, Malitowski nie zapomina o najważniejszej w swoim życiu roli- roli ojca. Stara się jak najwięcej czasu spędzać ze swoją ukochaną córeczką, dla której obecność taty jest w tym okresie niezwykle ważna.

To jest bardzo ciężkie. Na razie skupiam się na tym, żeby mieć jak najlepszy kontakt z moją córką, ona jest miłością mojego życia i staram się najwięcej czasu z nią spędzać. A jest ciężko. Jak każde rozstanie jest ciężkie. Próbujemy rozstać się w zgodzie. Możecie życzyć mi szczęścia i dużo miłości.

Zatem życzymy mu wszystkiego, co najlepsze i trzymamy za niego kciuki.

Zobacz: Michał Malitowski rozstał się z żoną po 17 latach. Jest oficjalne oświadczenie


Michał Malitowski z córką

Michał Malitowski z córką

Michał Malitowski - święta Bożego Narodzenia u polskich gwiazd 2017

Michał Malitowski - święta Bożego Narodzenia u polskich gwiazd 2017

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się

Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×