Szukaj

Kinga Rusin już bardziej męsko nie mogła wyglądać. Nawet Martyna Wojciechowska nie nosi takich ubrań podczas dalekich podróży

Kinga Rusin w męskich ciuchach

Kinga Rusin w męskich ciuchach

Kinga Rusin w Indonezji

Kinga Rusin jest obecnie na swoich kolejnych egzotycznych wakacjach. Tym razem gwiazda TVN wybrała się w ekstremalną podróż do Indonezji. Dziennikarka tradycyjnie dzieli się z fanami cudnymi zdjęciami, okraszając je wartościowymi komentarzami. Kinga ubrana w bojówki, trapery oraz sportową czapkę z daszkiem, wyruszyła do Merapi, Prambanan oraz Jawa Tengah.

Gunung Merapi – czynny wulkan w środkowej części Jawy. Wysokość 2911 m n.p.m. Szacuje się, że ten jeden z najbardziej aktywnych wulkanów w Indonezji wyemitował największą ilość materiału piroklastycznego ze wszystkich wulkanów na świecie. Dym wydobywający się z wulkanu widoczny jest przez około 300 dni w roku. W chwili obecnej wulkan ciągle wyrzuca z siebie popioły i materiał piroklastyczny na wysokość 7 km, które następnie opadają na obszarze ponad 150 km² wokół wulkanu – napisała Kinga

Oprócz zdjęć spektakularnego wulkanu, na profilu prezenterki możemy również podziwiać piękną świątynię Prambanan:

Cuuuuuuda… W 1991 roku zespół świątynny Prambanan został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO – podpisała zdjęcie gwiazda.

Kinga Rusin w Indonezji wygląda obłędnie. Jest podróżniczką prawie jak Martyna Wojciechowska. Podczas tej wyprawy dziennikarka nie prezentuje zwiewnych kobiecych sukienek, jest ubrana na sportowo w krótkich spodenkach moro, w których wygląda równie zmysłowo jak w seksownej kreacji.

Zjawiskowa 47-letnia Kinga Rusin na wakacjach odpoczywa od makijażu i fryzjera! W tym wydaniu wygląda jak nastolatka!

Taco Hemingway namieszał w rodzinie Igi Lis. Szykuje się afera roku!

Zero makijażu, sandały zamiast szpilek, sportowe ciuchy… Kinga Rusin jakiej jeszcze nie widzieliście. Wciąż jest piękna?


Kinga Rusin w Indonezji

Kinga Rusin w Indonezji

Kinga Rusin w Indonezji

Kinga Rusin w Indonezji

Kinga Rusin w Indonezji

Kinga Rusin w Indonezji

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×