Szukaj

Mela Koteluk w stringach kąpie się w jeziorze z całą rodziną. Odważne zdjęcia gwiazdy

Mela Koteluk

Mela Koteluk

Mela Koteluk zaszalała. Jej zdjęcia w bardzo skąpym stroju właśnie trafiły na jej oficjalny profil na Instagramie.

Mela Koteluk tak odważnych fotek nie publikowała chyba jeszcze nigdy! Artystka pochwaliła się ciałem i niebywałą odwagą. Kąpała się bowiem w jeziorze – czego już raczej w październiku się nie robi.

Zobacz: Mela Koteluk nagrała teledysk w oryginalnym miejscu. Miała do dyspozycji przedmiot sprzed 15 tysięcy lat [WIDEO]

Gwiazda zdradziła, że do wszystkiego namówił ją jej ojciec, który z zamiłowania jest morsem. Piosenkarce najwyraźniej spodobała się rześka zabawa. Relacja w postaci kilku zdjęć trafiła na jej oficjalny profil.

Mela Koteluk w bikini. Ale ciało!

I nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że wokalistka w tak skąpym wydaniu jeszcze się nie pokazała. Mela Koteluk ma na sobie strój kąpielowy, którego dół wygląda na stringi.

Zobacz: Fryderyki 2019. Gwiazdy w spektakularnych kreacjach na gali: Michał Szpak, Natalia Kukulska, Roksana Węgiel [ZDJĘCIA+WYNIKI]

Tak późno nie weszłam do wody chyba jeszcze nigdy! Kąpiel w jeziorze 20 października z inicjatywy mojego osobistego TATY-morsa. Było suuuuuper! – napisała Mela Koteluk.

W komentarzach internauci pochwalili ją za odwagę i oczywiście zwrócili uwagę na jej ciało. Nie zabrakło zachwytów nad jej nogami, które można podziwiać na dwóch zdjęciach wykonanych zaraz po tym, jak Mela Koteluk wyłoniła się z wody.

Kto wie, może takie chłodne kąpiele od teraz też będą jej pasją? To bardzo zdrowe hobby! 🙂

Zobacz: Straszny wypadek Polskiej megagwiazdy. Święta spędzi w gipsie


Mela Koteluk

Mela Koteluk

Mela Koteluk

Mela Koteluk

Mela Koteluk

Mela Koteluk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×