Szukaj

Tabloid dotarł do zeznań Meghan Markle w głośnym procesie. Nazwała Kate „kłamczuchą”, ale to nie wszystko

Meghan Markle została zmuszona do zeznań w swoim procesie przeciwko brytyjskiemu tabloidowi. Czy ujawniła nowe szokujące sekrety dotyczące rodziny królewskiej? Tabloid twierdzi, że ma na to dowody.
Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle nie przestaje być obiektem zainteresowania tabloidów. Doszukują się nawet najmniejszych śladów sensacji, żeby potem rozdmuchać je do rozmiarów wielkiej afery. Opuszczenie rodziny królewskiej nic nie pomogło, a była księżna często jest bohaterką kolorowej pracy, a jeszcze częściej jest tam obrazowana jako ta, która pognębiła biednego Harry’ego.

Co tym razem próbuje udowodnić jeden z tabloidów?

Czy Meghan Markle wyjawiła sekrety rodziny królewskiej?

Okładka najnowszego numeru In Touch jest dosyć wybuchowa i głosi: Meghan’s Privacy Lawsuit Backfires! (Prywatny pozew Meghan przyniesie skutek!). Artykuł twierdzi, że księżna Sussexu została zmuszona do składania zeznań, ujawniając szokujące kłamstwa i narażając się na krzywoprzysięstwo. Przy takim rodzaju bomby czytelnicy z pewnością zastanawiają się, co to za kłamstwa i co Markle powiedziała pod przysięgą.

Meghan Markle na okładce InTouch

Meghan Markle na okładce InTouch

Wewnątrz jest czterostronicowy artykuł na każdy inny temat, tylko nie o tym, co głosi nagłówek. W rzeczywistości sprawa Meghan Markle i księcia Harry’ego nawet nie będzie rozpatrywana przez brytyjskie sądy przez najbliższe miesiące. Oczywiście, nie powstrzymuje to magazynu od ciekawego twierdzenia:

Meghan Markle może być zmuszona zeznawać przeciwko ojcu i ujawniać królewskie tajemnice.

Historia jest tylko pretekstem do zaatakowania księżnej Sussexu. Tabloid wymyśla również całe scenariusze dotyczące możliwego zeznania Markle. Na przykład gazeta uważa, że ​​mogłaby powiedzieć sądowi, co tak naprawdę myśli o swojej szwagierce, Kate Middleton. Dlaczego na świecie jej osobisty związek z księżną Cambridge miałby znaczenie w pozwie o prywatność, który Markle i książę Harry wnieśli przeciwko Daily Mail?

Książę Harry i Meghan Markle pozywają gazetę za publikację prywatnej korespondencji między Meghan a jej ojcem, Thomasem Markle. Nie ma to nic wspólnego z Middleton, jej mężem księciem Williamem ani nikim z rodziny królewskiej. Jednak tabloid trwa przy swoim i cytuje informatora, który twierdzi, że królowa jest zdenerwowana, że ​​szkielety wypadną z szafy podczas pojedynku w sądzie.

Nie zdziwiłbym się, gdyby była gotowa wywołać Kate za to, że jest większym kłamcą niż jej ojciec.

Nawet jeśli Markle w końcu złoży zeznania, nie zamierza ujawniać tajemnic na temat swojej rodziny, może z wyjątkiem tych tyczących jej ojca.

Artykuł nie jest oczywiście niespodzianką. W większości tabloidów jest często pełno bzdur, szczególnie o Meghan. W październiku ubiegłego roku na przykład pojawił się  tekst, który twierdził, że Markle odeszła od księcia Harry’ego i zabrała ze sobą ich syna Archiego. Po słynnym teraz wywiadzie księcia i księżnej, wyrażającym frustrację życiem królewskim, tabloid skorzystał z okazji, by wymyślić tę i inne historie na temat księżnej.

W galerii przypominamy inne okładki tabloidów z Meghan i Harrym, jakie w ostatnim czasie trafiły na rynek. Która historia zrobiła na was największe wrażenie?


Meghan Markle, książę Harry, Archie na okłace Women's Day

Meghan Markle, książę Harry, Archie na okłace Women's Day

Meghan Markle i książę Harry rozwodzą się? Okładka Globe

Meghan Markle i książę Harry rozwodzą się? Okładka Globe

Książę Harry i Meghan Markle rozwodzą się?

Książę Harry i Meghan Markle rozwodzą się?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×