Szukaj

38 urodziny Meghan Markle: nowy portret księżnej, romantyczny wpis księcia Harry’ego i życzenia od księżnej Kate! W pałacu wielkie święto!

Meghan Markle urodziny

Meghan Markle urodziny

Rodzina królewska pokazała nowy portret Meghan Markle. Zdjęcie opublikowano z okazji 38 urodzin księżnej Sussexu. Do fotografii dołączono romantyczne życzenia od księcia Harry'ego. O święcie byłej aktorki nie zapomniała także księżna Kate. Zobacz, co napisała.

4 sierpnia 1981 w Los Angeles urodziła się Meghan Markle. Do połowy ubiegłego roku funkcjonowała jako aktorka, znana głównie z epizodycznych ról w niszowych produkcjach. Największą popularność przyniosła jej postać Rachel Zoe w serialu Suits, z którego musiała zrezygnować, ze względu na szeroko komentowany w mediach ślub z księciem Harrym. Dokładnie 19 maja 2018 roku gwiazda szklanego ekranu oficjalnie została księżną Sussexu.

Dzisiaj, w dniu 38. urodzin, Meghan może pochwalić się pełną sukcesów działalnością charytatywną. Księżna nie tylko prowadzi własną fundację Sussex Royal The Foundation of the Duke and Duchess of Sussex, ale też aktywnie włącza się w pomoc kobietom po przejściach – bezdomnym, biednym, ofiarom przemocy, czy z przeszłością kryminalną. Ostatnim głośnym projektem, z Markle w roli głównej, jest wrześniowe wydanie brytyjskiej edycji magazynu Vogue, które w pełni zostało poświęcone Brytyjkom przełamującym bariery.

Prywatnie Meghan może pochwalić się szczęśliwą rodziną. 6 maja na świat przyszło jej pierwsze dziecko – syn hrabia Archie Harrison, który jest jej oczkiem w głowie. Dodatkowo, była aktorka, zyskała popularność, o jakiej jeszcze kilka lat temu nawet nie śniła. Księżnej Sussexu kibicują miliony fanów, którzy nie omieszkali wyrazić swojego szacunku w komentarzach pod urodzinowym postem, jaki opublikowano na oficjalnym profilu książąt Sussexu:

Życzymy księżnej Sussexu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin – czytamy w komunikacie opatrzonym urodzinowym portretem Meghan.

Do wpisu dołączono komentarz księcia Harry’ego:

Wszystkiego najlepszego dla mojej niesamowitej żony. Dziękuję, że towarzyszysz mi w tej przygodzie. Z miłością, H.

Osobny post z okazji urodzin trafił także na profil książąt Cambridge, co pozwala przypuszczać, że relacje pomiędzy Meghan Markle a księżną Kate są co najmniej poprawne:

Życzymy księżnej Sussexu bardzo szczęśliwych urodzin, które świętuje dzisiaj – napisano pod zdjęciem, które powstało z okazji ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia.

My również dołączamy się do urodzinowych życzeń dla Meghan, które płyną z całego świata.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry nie odpuszczają! Książęca para znowu drażni księżną Kate! Tym razem poszło o dzieci!

Zobacz: Meghan Markle w “Vogue’u” wyjawiła swój wielki ciążowy sekret! Wiedziało nim tylko kilka zaufanych osób!

Zobacz: Tak potraktować królową?! Brytyjczycy oburzeni po publikacji nowego numeru „Vogue’a” wg pomysłu Meghan Markle!


Meghan Markle – portret z okazji 38 urodzin

Meghan Markle – portret z okazji 38 urodzin

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×