Szukaj

Meghan Markle za pomoc przy tworzeniu „Vogue’a” wysłała list z ekskluzywnym prezentem! Zdjęcie niespodzianki opublikowano w sieci!

Meghan MArkle -magazyn Vogue

Meghan MArkle -magazyn Vogue

Meghan Markle ma gest. Księżna Sussexu wysłała prezent i list z podziękowaniami za pomoc przy tworzeniu wrześniowego numeru Vogue'a do jednej z brytyjskich fundacji. Zobacz, jaką niespodziankę przygotowała.

Meghan Markle nawet podczas urlopu macierzyńskiego nie mogła narzekać na nudę. Księżna Sussexu konsekwentnie wypełniała swoje obowiązki zawodowe, a efekty jej pracy poznaliśmy dopiero w lipcu. Jak już powszechnie wiadomo, żona księcia Harry’ego jest współautorką wrześniowego wydania magazynu Vogue. To właśnie Amerykanka odpowiada za materiał okładkowy oraz szatę graficzną najważniejszego wydania pisma w roku.

Numer wydany pod przewodnictwem Meghan zatytułowano Forces of Change – na cześć kobiet, które przełamywały bariery. Przy pracy księżnej czuwał nie tylko sztab zaufanych dziennikarzy, ale też m.in. reprezentacja londyńskiego przedsiębiorstwa Luminary Bakery, które zatrudnia kobiety po przejściach – bezdomne, biedne, ofiary przemocy czy z przeszłością kryminalną.

Meghan w podziękowaniu za wsparcie, przekazała organizacji symboliczny prezent – notatnik ze skórzaną okładką z wygrawerowanym motywem Forces of Change. Do środka włożyła własnoręcznie napisany list o następującej treści:

Kiedy dowiedziałam się, że będę potajemnie gościć i edytować wrześniowe wydanie brytyjskiego Vogue’a, włącznie z Luminary Bakery, nie podlegało to żadnym negocjacjom. Praca jaką wykonuje wasza organizacja, to co przekazujecie społeczności, duch tamtejszych kobiet… Wszyscy ucieleśniacie to, co znaczy być „siłami zmiany”. Dziękujemy za bycie częścią tego wyjątkowego projektu.

Spodziewaliście się, że Meghan ma taki gest?

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry nie odpuszczają! Książęca para znowu drażni księżną Kate! Tym razem poszło o dzieci!

Zobacz: Meghan Markle w “Vogue’u” wyjawiła swój wielki ciążowy sekret! Wiedziało nim tylko kilka zaufanych osób!

Zobacz: Tak potraktować królową?! Brytyjczycy oburzeni po publikacji nowego numeru „Vogue’a” wg pomysłu Meghan Markle!


Prezent od Meghan Markle dla organizacji Luminary Bakery

Prezent od Meghan Markle dla organizacji Luminary Bakery

Okładka Brytyjskiego Vogue`a zaprojektowana przez Meghan Markle

Okładka Brytyjskiego Vogue`a zaprojektowana przez Meghan Markle

Meghan Markle pomoże kobietom

Meghan Markle pomoże kobietom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×