Szukaj

Pisarka porównała Meghan Markle do… Hitlera! Podczas wywiadu padły mocne słowa

Meghan Markle – Dzień Pamięci

Meghan Markle – Dzień Pamięci

Księżna Meghan została skrytykowana w niezwykle ostrych słowach. Autorka książki o życiu Sussexów nie zostawiła na żonie Harrego suchej nitki. Jej słowa wywołają prawdziwy skandal.

Meghan Markle nie jest ulubienicą zarówno tabloidów, jak i Królowej Elżbiety II. Jej pojawienie się w rodzinie królewskiej od samego początku wzbudziło wiele kontrowersji. Nie ma tygodnia, by kolorowa prasa nie przekazywała kolejnych rewelacji dotyczących żony księcia Harry’ego. Według tabloidów była księżna przeżyła już kilka romansów, złożyła papiery rozwodowe, a według najnowszych doniesień razem z Harrym spodziewają się drugiego dziecka.

Sussexowie wyjeżdżając z Wielkiej Brytanii i rezygnując ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej, chcieli żyć z dala od blasków fleszy i ciągłego zainteresowania prasy. Niestety ich decyzja o przeprowadzce do Los Angeles przyniosła zupełnie odwrotny skutek. Paparazzi obserwują każdy ich ruch, a tabloidy coraz mocniej o całą sytuację zaczynają obwiniać Meghan. Chociaż małżonkowie formalnie dopiero z końcem marca oddali swoje książęce tytuły to, o ich dotychczasowym życiu i decyzji, jaką podjęli, zdążyła już powstać niejedna publikacja.

Pisarka porównała Meghan Markle do Hitlera

Pod koniec czerwca do sklepów trafiła książka Meghan i Harry: prawdziwa historia. Jej autorką jest Lady Colin Cambell, która w ostatni czwartek udzieliła wywiadu dla  brytyjskiego radia FUBAR. W audycji padły bardzo mocne słowa, a gdy prowadząca zapytała o Meghan, to Colin nie miała zamiaru ukrywać swojej niechęci.

Autorka książki w bardzo ostrych słowach odniosła się do decyzji Sussexów dotyczącej ich odejścia z rodziny królewskiej. Żonę Harry’ego porównała nawet do Hitlera.

Nie mam wątpliwości, że mówią sobie, że podjęli dobrą decyzję. Ale musimy cały czas pamiętać, że nasza historia jest zaśmiecona ludźmi, którzy byli przekonani, że postępują właściwie. Tu muszę wspomnieć Adolfa Hitlera, choć nie wkładam ich do tej samej przegródki. Co nie oznacza, że Hitler nie myślał, że robi coś dobrego dla świata. Mao Zedong, który również zamordował setki milionów rodaków, też był przekonany, że robi coś dobrego – powiedziała Colin podczas wywiadu.

Nie omieszkała również skomentować ich decyzji o przeprowadzce i tutaj również nie zostawiła na Meghan suchej nitki.

Gdyby poślubił kogoś innego, książę i księżna Sussex byli by tu cali i zdrowi. To wszystko jest sprawką Meghan – opowiada autorka książki.

Wydaje nam się, że te wypowiedzi Lady Colin, oraz jej publikacja nie przejdzie bez echa. Jak wiemy, Meghan uporczywie walczy w sądzie z nieprawdziwymi informacjami, które podaje prasa. Porównanie jej do Hitlera, czy innych dyktatorów wydaje się wielką przesadą.

 

 

 

 


Meghan Markle w czerwonych butach

Meghan Markle w czerwonych butach

Meghan Markle w teatrze

Meghan Markle w teatrze

Meghan Markle w czerwonej sukience

Meghan Markle w czerwonej sukience

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×