Szukaj

Rola w filmie to dopiero początek. Meghan Markle ma już kolejną fuchę! Księżna Sussexu idzie jak burza

Meghan Markle i Harry z końcem marca zaczną życie, o jakim dawno marzyli - niezależne od rodziny królewskiej. Była księżna już wie, czym się zajmie. Jakie ma pomysły?
Meghan Markle kariera

Meghan Markle kariera

Meghan Markle już oddycha pełną piersią i planuje swoją karierę po odejściu z rodziny królewskiej. Zamieszkała z Harrym w Kanadzie, to tu budują nowe życie, a dawna księżna na brak pomysłów na swoją karierę nie narzeka. Już ma pierwsze plany.

Może zastopować je jedynie rozprzestrzeniająca się na całym świecie epidemia koronawirusa, ale z informacji wynika, że Markle zamierza zacząć w sieci.

Jakie projekty zamierza realizować Meghan Markle?

Już informowaliśmy, że Maghan i Harry korzystają ze swojej swobody pełną piersią. Niedawno wprawili w osłupienie rodzinę królewską i zamieszkali w Los Angeles. Według najnowszych doniesień była księżna jest też już gotowa na nową karierę i realizację ekscytujących projektów.

Dawna gwiazda Suits jest zainteresowana napisaniem kolejnej książki kucharskiej, a także ponownym uruchomieniem swojego blogu o stylu życia The Tig, jak twierdzi US Weekly.

Podobno Meghan chce napisać kontynuację swojej książki z 2018, a także ponownie uruchomić swojego bloga – a nawet opracować linię naczyń i sprzętów kuchennych!

Meghan ma w swoich planach mnóstwo projektów – twierdzi informator publikacji.

Niedawno ujawniono także, że zagrała w nowym filmie Disneya, Słoń. Wynagrodzenie żony Harry’ego za udział w produkcji będzie przeznaczony na cele charytatywne. Zdaje się, że to otworzyło jej sporo dróg, bo już mówi się, że będzie także podkładać głos w najnowszych Simpsonach.

Jak widać ambitna i pracowita Markle ma w swojej głowie mnóstwo pomysłów na dalszy rozwój.

Zobacz także: Meghan Markle wcale nie chciała przeprowadzać się do Kanady. Brytyjska prasa ujawnia szczegóły


Meghan Markle w czerwonych butach

Meghan Markle w czerwonych butach

Meghan Markle - Robert Clack School

Meghan Markle - Robert Clack School

Meghan Markle w londyńskiej cukierni

Meghan Markle w londyńskiej cukierni

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×