Szukaj

Meghan Markle wcale nie chciała przeprowadzać się do Kanady. Brytyjska prasa ujawnia szczegóły

Meghan Markle namówiła księcia Harry'ego, by zamieszkali w Kanadzie? Brytyjska prasa podaje nowe, zaskakujące szczegóły. Co ustalili dziennikarze?
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry na początku roku podjęli decyzję o rezygnacji z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Wystosowali długie oświadczenie, w którym podkreślali, że staną się niezależni finansowo, a czas będą dzielić między Wielką Brytanię, a Stany Zjednoczone.

Planujemy teraz zrównoważyć czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, szanując nasz obowiązek wobec Królowej, Ojczyzny i naszych mecenasów. Ta równowaga pozwoli nam wychować naszego syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na następny rozdział, w tym uruchomienie naszej nowej organizacji charytatywnej – informowali przed miesiącami.

To nie Meghan odpowiada za przeprowadzkę do Kanady?

Małżonkowie spakowali walizki i z Wielkiej Brytanii przeprowadzili się do Kanady, gdzie kilka tygodni wcześniej spędzili wakacje. Kto odpowiadał za taką decyzję? Wiele osób obstawiało, że winę miała Meghan, która miała mieć dość życia w Europie. W kraju, który wybrali, mieszkała przez lata, gdy realizowała serial W Garniturach, czuje się tam więc jak w drugim domu.

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. Jak podaje Us Weekly, to nie Markle, a Harry naciskali na przeprowadzkę. Książę podobno miał dość życia w rodzinie królewskiej:

Kiedy stało się jasne, że nikt nie da Meghan szansy, Harry’emu puściły nerwy. Był bezkompromisowy i wymyślił ich przeprowadzkę do Kanady — donosi informator magazynu.

Pomimo upływu czasu, zakochani nie żałują swojej decyzji. Meghan wydaje się być szczęśliwa i jak wyjawiają jej znajomi, wreszcie może wykonywać czynności, których kiedyś zabraniał jej protokół. Bez skrępowania może okazywać uczucia, prowadzi samochód, a także nie jest zależna od pomocy służby.

Zobacz także: Megxit ruszył pełną parą. Harry i Meghan właśnie zaczęli odczuwać skutki odejścia z rodziny królewskiej


Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×