Szukaj

Wybrano najbardziej stylową kobietę świata. Sromotna porażka księżnej Kate i historyczny sukces Meghan Markle

Księżna Kate i MEghan MArkle

Księżna Kate i MEghan MArkle

Meghan Markle pokonała księżną Kate. Żona Harry'ego została uznana za Królową Stylu 2019, zostawiając daleko w tyle m.in. księżną Kate. Kogo jeszcze udało się jej wyprzedzić? 

Koniec roku to czas podsumowań. Z tej okazji sporządzone są różne rankingi – w tym ten, w którym wybierane są najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy. Do walki o tytuł Królowej Stylu stają nie tylko aktorki, czy piosenkarki, ale także członkinie rodziny królewskiej: w tym m.in. Meghan Markle i księżna Kate.

Zobacz: Tabloidy namierzyły nowy dom Meghan Markle i księcia Harry’ego! To tam chcą zamieszkać po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii

Meghan Markle została okrzyknięta Królową Stylu 2019 roku

Okazuje się, że pierwsza z pań, została okrzyknięta Królową Stylu 2019 przez Lyst Index. Powodem był fakt, że żona Harry’ego w tym roku wystąpiła w wielu niesamowitych kreacjach, przez co za każdym razem, gdy coś ubrała, pojawiał się ogromny wzrost wyszukiwań podobnych przedmiotów. W kluczowych momentach wynosił aż 216 procent.

Zobacz: Nowy skandal z Meghan Markle! Jej luksusowy płaszcz powstał w skandalicznych warunkach. Pracownicy zbuntowali się i ujawnili szokujące kulisy

Meghan Markle w Windsorze

Meghan Markle w Windsorze

Tym samym Meghan prześcignęła nawet młodszą siostrę Kim KardashianKylie Jenner. Niewiarygodnym jest fakt, że Markle, to jedyny członek rodziny królewskiej, który znalazł się w pierwszej dziesiątce rankingu. Dla porównania – Księżna Kate uplasowała się dopiero na 11 pozycji.

To był bardzo pracowity, ale stylowy rok dla księżnej Meghan. 38-latka często stawiała na wspaniałe sukienki, modne buty na obcasie i ponadczasowe spódnice ołówkowe. Nie zapominajmy, że kobieta gościnnie zredagowała wrześniowy numer Vogue UK. 

Księżna przyczyniła się do wzrostu sprzedaży jednej ze swoich ulubionych marek – J Crew. Efekt Meghan wciąż zyskuje na sile – większość rzeczy, w których pokazuje się księżna, natychmiast znika ze sklepowych półek. Szczególnym momentem było spotkanie księżnej z arcybiskupem Desmondem Tutu – sukienka, w której pojawiła się kobieta została wyprzedana w ciągu 24 godzin.

Zobacz: Markle nie jest obywatelką Wielkiej Brytanii! Szokujące informacje obiegły kolorową prasę. Jak to możliwe?


Meghan Markle w Windsorze

Meghan Markle w Windsorze

Meghan Markle w fioletowej sukni na One Young World w Royal Albert Hall

Meghan Markle w fioletowej sukni na One Young World w Royal Albert Hall

Meghan Markle drugi raz w zaręczynowej sukni. (WellChild Awards w Royal Lancaster Hotel w Bayswater, London)

Meghan Markle drugi raz w zaręczynowej sukni. (WellChild Awards w Royal Lancaster Hotel w Bayswater, London)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×