Szukaj

Meghan Markle zagroziła rodzinie królewskiej. Żąda fortuny, inaczej odkryje nieznane fakty o księżnej Dianie

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle ma kolejnego asa w rękawie przeciwko rodzinie królewskiej. Zagroziła, że jeśli nie zostanie sowicie opłacona, ujawni ukrywane sekrety księżnej Diany.

Meghan Markle i książę Harry niedawno podpisali kontrakt z platformą Netflix. Założyli własną firmę produkcyjną i zawarli umowę z serwisem streamingowym. W oświadczeniu dla New York Timesa, książę Harry i Meghan powiedzieli:

Skoncentrujemy się na tworzeniu treści, które informują, ale także dają nadzieję. Jako młodzi rodzice, tworzenie inspirujących programów rodzinnych jest dla nas również ważne.

Dodali, że niesamowity zasięg Netflixa pomoże im udostępniać wpływowe treści, które prowokują działanie.

Ted Sarandos, współzałożyciel i dyrektor generalny Netflixa, komentował:

Jesteśmy niesamowicie dumni, że wybrali Netflix jako swój kreatywny dom i nie możemy się doczekać opowiadania razem z nimi historii, które mogą pomóc w budowaniu odporności i zwiększeniu zrozumienia dla odbiorców na całym świecie.

Od razu, kiedy kontrakt został upubliczniony, pojawiły się wieści, że Harty jako pierwszy swój film, wyprodukuje taki, który odda hołd jego matce, księżnej Dianie. Meghan poszła o krok dalej. To się z pewnością nikomu nie spodoba.

Megahn Markle grozi ujawnieniem sekretów księżnej Diany

Jeden z tabloidów donosi, że umowa z Netflixem jest potajemnym uderzeniem w rodzinę królewską, ponieważ Markle planuje nakręcić film o księżnej Dianie wbrew woli księcia Williama. Okazuje się, że nie tylko. Meghan zagroziła, że ujawni skrywane dotąd sekrety matki swojego męża.

Meghan Markle grozi rodzinie królewskiej

Meghan Markle grozi rodzinie królewskiej

Rodzina królewska rozważa więc zaoferowanie jej wypłaty przebijającej lukratywny kontrakt z Netflixem, ponieważ wszyscy wiedzą, jaką obsesję na punkcie historii Diany ma Meghan – mówi informator. Wypłata byłaby wartości co najmniej 75 milionów dolarów wyższa niż wypłata z platformy, ale:

trudno jest przekonać królową do rozstania się z taką ilością gotówki – kontynuuje donosiciel.

Podejrzenia, że Harry zgodziłby się w filmie ujawnić sekrety, które miały zostać tajemnicą jego matki, są raczej niedorzeczne. Chyba że Meghan postąpiłaby całkowicie wbrew jego woli, na co się nie zanosi, choćby nie wiadomo jak bardzo Markle pragnęła odegrać się na Williami i rodzinie królewskiej, jak insynuuje tabloid.


Księżna Meghan na obchodach Dnia Pamięci

Księżna Meghan na obchodach Dnia Pamięci

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Meghan Markle i książę Harry pierwszy raz pokazali się publicznie razem

Księżna Diana i Barry Mannakee mieli romans

Księżna Diana i Barry Mannakee mieli romans

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×