Meghan doprowadziła do łez ulubioną wnuczkę królowej. „Nie może uwierzyć, że jej to zrobiła”

Meghan Markle i królowa Elżbieta II

Meghan Markle i królowa Elżbieta II

Meghan Markle doprowadziła do łez ulubioną wnuczkę królowej Elżbiety II. Co się wydarzyło i czym sprawiła jej taką przykrość? Ze szczegółami kolejnego konfliktu u royalsów przychodzi zagraniczna prasa.

Księżniczka Beatrice jest wnuczką królowej Elżbiety II – córką Andrzeja i Sarah Ferguson. Ma również młodszą siostrę, Eugenię. Długo przed odejściem Sussexów z rodziny królewskiej, mówiono, że Meghan Markle świetnie dogaduję się z księżniczkami z Yorku, które miały z kolei bardzo dobre relacje z Harrym. Wszystko zmieniło się w dniu ślubu młodszej księżniczki.

Przypomnijmy. W 2018 roku, podczas przyjęcia weselnego Eugenii i jej nowo poślubionego męża, Jacka Brooksbanka, Meghan zrobiła niezłe faux-pas, które wprawiło w zakłopotanie królewską rodzinę. Markle w trakcie przyjęcia ogłosiła, że spodziewa się dziecka, czym odwróciła uwagę od nowożeńców, co jak się można spodziewać, sprawiło przykrość zwłaszcza pannie młodej.

Od tamtego momentu relacje księżniczek z Sussexami uległy ochłodzeniu. Mało tego, okazuje się, że teraz Markle ponownie doprowadziła do łez jedną z nich. Tym razem Beatrice.

Meghan Markle doprowadziła do łez księżniczkę Beatrice

Według New Idea, księżniczka Beatrice jest wściekła z powodu imienia, jakie dla drugiego dziecka wybrała Meghan Markle. Kiedy córka Andrzeja i Sarah Ferguson usłyszała o Lilibet Dianie, podobno zaczęła płakać:

Wszyscy wiedzieli, że odkąd była małą dziewczynką, planowała nazwać swoją pierworodną córkę Lili, co jak wiadomo miało być hołdem dla babci, na którą tak mówił książę Filip. Teraz gdy imię jest już zajęte, ma złamane serce. Nie może uwierzyć, że Harry i Meghan jej to zrobili. Nie było przecież tajemnicą, że to ona chce tego imienia dla swojej córki – mówi informator.

Przypomnijmy, że Meghan 4 czerwca powitała na świecie drugie dziecko. Urodziła się córeczka, którą razem z Harrym nazwali Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. Nie ukrywali, że inspiracją imion są dwie ważne dla księcia kobiety – jego mama i babcia. Czy celowo zignorowani marzenie Beatrice, o którym wiedział każdy członek rodziny królewskiej?


Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi – ślub

Księżniczka Beatrice ogłosiła zaręczyny i pochwaliła się pierścionkiem

Księżniczka Beatrice ogłosiła zaręczyny i pochwaliła się pierścionkiem

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Komentarze

  • GośćGB pisze:

    Można obdarować dziecko — ku czci Jej Wysokości jako Babci&Prababci — imionami do wyboru: Elizabeth Alexandra Mary, bo takie nosi królowa… Brytyjskie tabloidy cienko przędą.

  • Gość pisze:

    To się robi już po prostu śmieszne. Co jeszcze zrobi ta zła, niedobra Megan. Dajcie już spokój. Piszecie byle co byle się klikalo

  • Gość pisze:

    To kpina ! Skąd pewność, że Bea kiedykolwiek urodzi córkę?!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×