Szukaj

Rodzice księżnej Kate sprawili przykrość Meghan Markle. Jak mogli ją tak brzydko potraktować?

Meghan Markle - rodzice Kate

Meghan Markle - rodzice Kate

Meghan Markle, od momentu w którym zaczęła się spotykać z księciem Harrym, nie od razu zyskała sympatię osób z otoczenia Kate i Williama. Czy właśnie dlatego nie wzięła udziału w ważnej uroczystości rodzinny Middleton? 

Meghan Markle do rodziny królewskiej oficjalnie dołączyła w 2018 roku. To właśnie wtedy poślubiła księcia Harry’ego i od tego momentu już jako jego żona, gości podczas ważnych uroczystości. Nie zawsze tak jednak było. Kilka lat temu księżna przeżyła przykrą sytuację.

Markle i Harry spotykają się od 2016 roku i początkowo relację tę trzymali w tajemnicy. Ich związek był strzeżony do tego stopnia, że zakochani nie pokazywali się razem, starając się uniknąć zainteresowania kolorowej prasy. Chociaż z upływem miesięcy przyzwyczajali się do nich najbliżsi, partnerzy nie zawsze mogli pokazywać się razem.

Tak było m.in. w 2017 roku, kiedy na ślubnym kobiercu stanęła Pippa Middleton. Chociaż na oficjalne uroczystości zaproszony był książę Harry, wśród gości zabrakło Markle. Dlaczego? Wszystko przez zachowanie rodziców księżnej Kate, którzy nie pozwolili na to, by aktorka pojawiła się na ślubie:

Bali się, że pierwszy publiczny występ Meghan u boku księcia Harry’ego, przyćmi wielki dzień panny młodej – donosi Express.

Książę na weselu pojawił się sam. Dopiero kiedy oficjalna część dobiegła końca i opuścili ją fotoreporterzy, dołączyła do niego ukochana.

Zobacz: Meghan Markle szczerze do bólu o macierzyństwie! Archie Harrison daje jej nieźle popalić

Zobacz: Wszystkie WAGs mogą zazdrościć Meghan Markle kreacji w jakiej przyszła na mecz! Drużyny oddały niespodziewany hołd dla Archiego!

Zobacz: Meghan Markle sieje spustoszenie na brytyjskim dworze! Księżna zwollniła już dwie nianie małego Archiego! Co jej nie pasowało?


Carole Middleton i Michael Francis – rodzice księżnej Kate – na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Carole Middleton i Michael Francis – rodzice księżnej Kate – na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Michael i Carole Middleton – chrzest księcia Louisa

Michael i Carole Middleton – chrzest księcia Louisa

Rodzice księżnej Kate

Rodzice księżnej Kate

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×