Szukaj

Meghan Markle cierpi na poważną chorobę genetyczną! Wystarczy spojrzeć tylko na jej dłonie

Meghan Markle - stylizacja

Meghan Markle ma chorobę genetyczną

Meghan Markle może cierpieć na genetyczną chorobę, która w znacznym stopniu jest w stanie spowodować przedwczesny poród. Wszystko wyszło na jaw przez dziwne kciuki księżnej.

Meghan Markle już w kwietniu powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Dumna przyszła mama mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z obowiązków księżnej, zatem regularnie uczestniczy w oficjalnych spotkaniach. Piękna żona księcia Harry’ego jest obecnie obiektem szczegółowych obserwacji, każdy jej ruch jest poddawany analizie. Fani z całego świata martwią się o zdrowie przyszłej mamy, twierdząc, że Meghan powinna jednak podczas ciąży nieco zwolnić tempo.

Stan zdrowia Meghan Markle zaniepokoił ostatnio także dziennikarzy, którzy dopatrzyli się u księżnej dziwnych zmian na kciukach, które są nadmiernie wygięte. Ten fakt skłonił ich do gruntownej analizy oraz zdiagnozowania powodów tej  niecodziennej przypadłości. Okazuje się, że Meghan Markle może cierpieć na genetyczną chorobę.

Tak stwierdził ostatnio dziennik The Sun. Zdaniem ich ekspertów księżna może cierpieć na nadmierną ruchomość stawów. Ta genetyczna choroba cechuje się tym, że kciuki lub inne części ciała mogą wyginać się poza normalny zakres ruchu. Zatem Meghan nie czuje wtedy bólu, w przeciwieństwie do zdrowych osób.

Oprócz czynników genetycznych, chorobę powodują również intensywne treningi. Jak stwierdził bowiem Dr Adam Taylor, ekspert anatomii w Lancaster Medical School, nadmierna ruchomość stawów wspomaga w uprawianiu jogi, ale również może ułatwić poród, ale też nadmierne rozluźnienie może sprawić, że Meghan urodzi zbyt wcześnie:

Przy tym schorzeniu więzadła miednicy, które pomagają ją utrzymać, rozluźniają się w czasie ciąży, a to pomaga przy naturalnym porodzie – powiedział lekarz.

Jednak inni eksperci od anatomii sugerują, że przypadłość Meghan Markle może spowodować zbytnie rozluźnienie mięśni dna miednicy, co w konsekwencji przyczyni się do jej przedwczesnego porodu!

Dłonie księżnej Kate

Temat budowy dłoni był ostatnio również na tapecie w odniesieniu do księżnej Kate. W jej przypadku jednak nie stwierdzono choroby genetycznej i krzywych kciuków. U Kate odkryto natomiast, że jej serdeczny, środkowy i wskazujący palec są tej samej długości, co znaczy, że pod koniec pierwszego trymestru ciąży, w macicy jej matki było wysokie stężenie estrogenu.

Znawcy również twierdzą, że dzięki estrogenowi w łonie matki księżna Kate jest empatyczna, serdeczna i ciepła.

Co za historia!

Skrywany sekret księżnej Kate niespodziewanie wyszedł na jaw! Chodzi o jej dłonie!

Odważny dekolt i rozcięcie. Meghan Markle udowodniła, że nawet w ciąży wygląda bardzo sexy!

Wstyd! Kompletnie pijana księżna Camilla uderzyła królową Elżbietę II! U Brytyjczyków jest już skreślona!


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×