Szukaj

Skrywany sekret księżnej Kate niespodziewanie wyszedł na jaw! Chodzi o jej dłonie!

Dłonie księżnej Kate

Dłonie księżnej Kate

Zadziwiający fakt o dłoniach księżnej Kate

Księżna Kate swoją wizytą w szkole podstawowej w Oksfordzie pokazała nam nie tylko jej wspaniały gust w kwestii mody. Sposób, w jaki księżna trzymała niewielkich rozmiarów czarną torebkę odkrył o niej zadziwiający fakt – jej serdeczny, środkowy i wskazujący palec są tej samej długości! 

Brzmi absurdalnie? Zachęcamy do wyciągnięcia przed siebie wyprostowanej dłoni: u większości osób palec środkowy jest dużo dłuższy od serdecznego, a ten z kolei niewiele wystaje ponad linię wskazującego. Ta sama długość tych trzech palców zdarza się naprawdę rzadko, a początek historii z nimi związanej leży w łonie matki…

Jak się okazuje, jest cały sztab ludzi zajmujących się sprawami tego typu i nie pozostawili długo w niepewności zszokowanych Brytyjczyków. Jeżeli twoje palce są tej samej długości, tak jak u księżnej Kate, to znaczy, że pod koniec pierwszego trymestru w macicy było wysokie stężenie estrogenu.

Najciekawsze w tym wszystkim jest jednak to, że długość palców nie wpływa tylko na wygląd, ale i na cechy charakteru. Znawcy twierdzą, że dzięki estrogenowi w łonie matki, czyli kobiecemu hormonowi, księżna Kate jest empatyczna, serdeczna i ciepła.

Sytuacja odwraca się w sytuacji, gdy stężenie innego hormonu jest wysokie, a mianowicie testosteronu. W tym wypadku dziecko jest bardziej skłonne do urodzenia się z cechami typowo męskimi, takimi jak wybuchowość, chęci do rywalizacji czy nawet agresja.

Znawcy wypowiedzieli się również na temat dłoni samej królowej Elżbiety II. Według nich, królowa jest kobietą poukładaną do granic możliwości i wyjątkowo pamiętliwą. Cóż, w takiej sytuacji tym bardziej współczujemy wszystkim, którzy kiedyś zaszli jej za skórę.

Wyszły na jaw kolejne dramatyczne fakty związku księcia Karola z księżną Dianą! Królowa Elżbieta II maczała palce przy ich rozstaniu!

Książę William ma gest! Podarował księżnej Kate niezwykły prezent związany z księżną Dianą! Jego wartość to istne szaleństwo!

Przystojny 18-letni książę robi karierę w modelingu! Jak rodzinie królewskiej udało się ukryć na dworze takie ciacho?!


Palce Księżnej Kate są tej samej długości

Palce Księżnej Kate są tej samej długości

Księżna Kate na obchodach Dnia Wspólnoty Narodów

Księżna Kate na obchodach Dnia Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i książę William po narodzinach George'a – 2013 rok

Księżna Kate i książę William po narodzinach George'a – 2013 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×