Szukaj

Poruszające! Tak Meghan i Harry uczcili rocznicę śmierci księżnej Diany

Księżna Diana, książę Harry i Meghan Markle

Księżna Diana, książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle w poruszający sposób uczcili 23. rocznicę śmierci księżnej Diany. Co zrobili?

Księżną Dianę Brytyjczycy pokochali za otwartość i pogodne usposobienie. Chociaż jej małżeństwo z księciem Karolem nie należało do najszczęśliwszych, a media co chwilę donosiły o kolejnych kryzysach, to cały czas cieszyła się ona niesłabnącą sympatią. Związek z następcą tronu zakończył się rozwodem, ale jego owocem jest dwóch synów, książę William i książę Harry.

Pomimo tego, że była znana z naginania królewskiej etykiety, to jej zachowanie nigdy nie spotykało się z krytyką. Wszyscy fani brytyjskiej rodziny królewskiej zgodnie twierdzili, że bardzo ocieplała wizerunek Windsorów. Ona na zawsze zmieniła to, w jaki sposób postrzega się członków monarchii – została nazwana królową ludzkich serc. Jej tragiczna śmierć w 1997 wstrząsnęła całym światem.

Jej spuściznę kontynuują synowie, których osierociła zdecydowanie zbyt szybko. 31 sierpnia minęła 23. rocznica jej śmierci, a Harry wraz z żoną uczcili ten dzień w niezwykły sposób.

Jak Meghan i Harry upamiętnili księżną Dianę w 23. rocznicę  jej śmierci?

Jak wiadomo, obecnie domem Meghan i Harry’ego jest Kalifornia. Mimo to nie zapomnieli, żeby uczcić kolejną rocznicę śmierci Diany. Wzruszający gest nastąpił, gdy dołączyli do uczniów i nauczycieli w Preschool Learning Center (program Assistance League of Los Angeles), na poniedziałkowy poranek poświęcony ogrodnictwu, nauce i zabawie.

Tam pomogli dzieciom w zasadzeniu ich ogrodu do nauki przed nowym rokiem szkolnym, w tym nasionami niezapominajek, które były ulubionymi kwiatami Diany. W dniu ich ślubu w maju 2018 roku Harry wybrał te same kwiaty, aby dodać je do bukietu Meghan.

View this post on Instagram

The children of our Preschool Learning Center got a wonderful surprise when The Duke and Duchess of Sussex visited yesterday! ❤️ In addition to helping the children replant the Preschool Learning Center's garden, they spent time with them, sharing their appreciation for nature and helping to instill the importance of healthy eating. We truly appreciate their time and care for our students. 🌱 For more than 100 years, @assistanceleagueoflosangeles has been providing early education services to children in need. Our nationally-accredited preschool instructs 40 students from low-income L.A. families. #AssistLA100 #AssistLAtogether #dukeandduchess #dukeandduchessofsussex #harryandmeghan #LosAngeles #VolunteerLA Photos by @msayles

A post shared by Assistance League of LA (@assistanceleagueoflosangeles) on

Harry i Meghan, oboje ubrani swobodnie i na czas wizyty w maskach na twarzach, pomagali sadzić i siać różne rodzaje kwiatów i warzyw, w tym petunie, pomidory, dynię, groszek i wiele innych.

Spędzili również czas na czytaniu uczniom, w tym bajki Jaś i magiczna fasola. Zrozumiałe jest, że Harry i Meghan byli wolontariuszami w Przedszkolnym Centrum Nauki, które jest bardzo blisko miejsca, w którym księżna uczęszczała do gimnazjum i liceum.

Misją Assistance League of LA jest poprawa życia ubogich dzieci. Poprzez Centrum Edukacji Przedszkolnej, fundacja zapewnia wysokiej jakości opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym z rodzin o niskich dochodach, aby pomóc im odnieść sukces. Ich uczniowie są w wieku od trzech do pięciu lat.

Przyznać trzeba, że Diana byłaby dumna z Harry’ego. To najpiękniejszy hołd, jaki mógł jej oddać w rocznicę śmierci.


Harry i Meghan pomagają dzieciom w ogrodzie

Harry i Meghan pomagają dzieciom w ogrodzie

Harry i Meghan pomagają dzieciom w ogrodzie

Harry i Meghan pomagają dzieciom w ogrodzie

Harry i Meghan pomagają dzieciom w ogrodzie

Harry i Meghan pomagają dzieciom w ogrodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×