Szukaj

Mąż pokazał zdjęcie umęczonej porodem Agnieszki Kaczorowskiej. Dawno nie była taka szczęśliwa!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami! Para przywitała swoje długo wyczekiwane dziecko w piątek 26 lipca. Z tej okazji mąż tancerki postanowił pochwalić się uroczym zdjęciem dziecka

Aktorka jeszcze nie zdradziła imienia pociechy, ale bardzo chętnie dzieli się ze światem swoimi emocjami towarzyszącymi jej tuż po porodzie. Jeszcze zanim trafili do szpitala Agnieszka Kaczorowska skrupulatnie relacjonowała przebieg ciąży oraz dzieliła się emocjami, które towarzyszą kobiecie w czasie oczekiwania na upragnione maleństwo. Robiła to głównie za pośrednictwem mediów społecznościowych nagrywając krótkie filmiki na swoje insta stories.  Nie mogło także zabraknąć profesjonalnej sesji brzuszkowej. Tuż po porodzie tancerka napisała na swoim Instagramie:

Zostaliśmy oblani miłością. 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. Rodzinka w komplecie. Pragnę jeszcze dodać, że będę pięknie wspominać ten dzień. Czułam, że jestem w świetnych rękach – napisała.

Tymczasem także ojciec dziecka – Maciej Pela nie może powstrzymać emocji po narodzinach maleństwa. Mimo ogromnego zmęczenia jest przeszczęśliwy z powiększenia się rodziny. Bardzo kocha swoją żonę i to on przeją wachtę podczas nocnej zmiany i doglądał córeczki. Jest też ogromnie dumny ze swojej żony, że dzielnie zniosła poród. Natomiast w Internecie krążą pogłoski, że faceci nie byliby w stanie znieść bólu, który towarzyszy przy narodzinach dziecka. Dumny z siebie tata umieścił na swoim profilu zdjęcie całej trójki. Widać, że narodziny dziecka były bardzo wyczerpujące dla Agnieszki, ale mimo wycieńczenia jest bardzo szczęśliwa.

Moja żona to bohaterka! Kocham i dziękuję!
Stan na 28.07 – liczba zmienionych pieluch: 8, kup: 2, snu: niewiele, endorfin: niezliczona ilość! – wylicza mąż tancerki

Całej rodzince życzymy szybkiego powrotu do domu oraz łaskawości ze strony maleństwa, bo w początkowych dniach po porodzie każda minuta snu jest na wagę złota!

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska urodziła i pokazała urocze zdjęcia prosto z porodówki! Syn czy córka?

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska urodziła?! Jej ostatni wpis na Instagramie może być tego najlepszym dowodem!

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska spakowała się na porodówkę i pokazała swój ogromny brzuszek! Od porodu gwiazdy dzielą nas godziny!


Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę

Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę

Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×