Szukaj

Marzena Rogalska pokazała się bez makijażu! Zdjęcia nieumalowanej gwiazdy TVP w sieci

Marzena Rogalska wie, jak zaskoczyć fanów! Zawsze pięknie pomalowana dziennikarka wzięła udział w nagraniu vlogerki i wreszcie pokazała się bez makijażu! Fani oniemieli z zachwytu!

Każda kobieta chce wyglądać pięknie. Makijaż jest wielu nieodzownym elementem życia, szczególnie dla gwiazd telewizji. Do takich należy m.in Marzena Rogalska, która niemalże codziennie wita widzów w telewizyjnej Dwójce w Pytaniu na Śniadanie. Na wizji musi wyglądać perfekcyjnie. Zanim jednak rozpocznie pracę musi odbyć wizytę w u specjalistek, które zajmą się nie tylko fryzurą, ale i makijażem. Ciężko więc spotkać dziennikarkę bez takowego i zobaczyć jak wtedy wygląda.

Gwiazda sama postanowiła odpowiedzieć na to pytanie i ku zaskoczeniu swoich fanów opublikowała na Instagramie fragment nagrania, w którym wzięła udział. Jest to wideo zapowiadające jeden z odcinków vlogerki, która postanowiła wykonać dziennikarce makijaż.

Na nagraniu widzimy nie tylko piorunujący efekt końcowy, ale także i początek. Marzena nie ma tam nawet grama makijażu! Choć widać ewidentną różnicę obserwatorki wręcz oniemiały z zachwytu:

  • Jesteście wyjątkowo piękne!
  • Bosko Marzenko!
  • Pięknie naturalnie.

Trzeba przyznać, że to wielka odwaga ze strony dziennikarki. Nie każda osoba pracująca w mediach – głównie twarzą – miałaby odwagę, by pokazać się w pełni naturalną. Dobrze wiemy, że często różnica może być bardzo szokująca, a w wielu przypadkach osoba bez makijażu i z nim, może nie przypominać tej samej.

W przypadku Rogalskiej nie ma takiego zagrożenia. Blondynka wygląda pięknie i należą jej się wielkie brawa za chęć promowania naturalnego wyglądu!

Zobacz: Małgorzata Socha bez makijażu z rodziną na majówce w Turcji! Prawie jej nie poznaliśmy!

Zobacz: Kajra bez makijażu to inna osoba! Niebywała przemiana

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan pozuje bez makijażu, ale internauci patrzą niżej. „O matko, jak ci piersi urosły!”


Co w makijażu podoba ci się bardziej?

×