Marzena Rogalska pokazała się bez makijażu! Zdjęcia nieumalowanej gwiazdy TVP w sieci

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska wie, jak zaskoczyć fanów! Zawsze pięknie pomalowana dziennikarka wzięła udział w nagraniu vlogerki i wreszcie pokazała się bez makijażu! Fani oniemieli z zachwytu!

Każda kobieta chce wyglądać pięknie. Makijaż jest wielu nieodzownym elementem życia, szczególnie dla gwiazd telewizji. Do takich należy m.in Marzena Rogalska, która niemalże codziennie wita widzów w telewizyjnej DwójcePytaniu na Śniadanie. Na wizji musi wyglądać perfekcyjnie. Zanim jednak rozpocznie pracę musi odbyć wizytę w u specjalistek, które zajmą się nie tylko fryzurą, ale i makijażem. Ciężko więc spotkać dziennikarkę bez takowego i zobaczyć jak wtedy wygląda.

Gwiazda sama postanowiła odpowiedzieć na to pytanie i ku zaskoczeniu swoich fanów opublikowała na Instagramie fragment nagrania, w którym wzięła udział. Jest to wideo zapowiadające jeden z odcinków vlogerki, która postanowiła wykonać dziennikarce makijaż.

Na nagraniu widzimy nie tylko piorunujący efekt końcowy, ale także i początek. Marzena nie ma tam nawet grama makijażu! Choć widać ewidentną różnicę obserwatorki wręcz oniemiały z zachwytu:

  • Jesteście wyjątkowo piękne!
  • Bosko Marzenko!
  • Pięknie naturalnie.

Trzeba przyznać, że to wielka odwaga ze strony dziennikarki. Nie każda osoba pracująca w mediach – głównie twarzą – miałaby odwagę, by pokazać się w pełni naturalną. Dobrze wiemy, że często różnica może być bardzo szokująca, a w wielu przypadkach osoba bez makijażu i z nim, może nie przypominać tej samej.

W przypadku Rogalskiej nie ma takiego zagrożenia. Blondynka wygląda pięknie i należą jej się wielkie brawa za chęć promowania naturalnego wyglądu!

Zobacz: Małgorzata Socha bez makijażu z rodziną na majówce w Turcji! Prawie jej nie poznaliśmy!

Zobacz: Kajra bez makijażu to inna osoba! Niebywała przemiana

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan pozuje bez makijażu, ale internauci patrzą niżej. „O matko, jak ci piersi urosły!”


Marzena Rogalska bez makijażu

Marzena Rogalska bez makijażu

Marzena Rogalska bez makijażu

Marzena Rogalska bez makijażu

Marzena Rogalska w pełnym makijażu

Marzena Rogalska w pełnym makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×