Mary Komasa pokazała synka na niezwykle uroczym kadrze. Zdradziła też, jak pieszczotliwie mówi na maluszka

Mary Komasa pokazała synka

Mary Komasa pokazała synka

Mary Komasa pokazała syna. Jak wygląda dziecko? Co napisała dumna mama i jak kadr komentują internauci?

Mary Komasa pochodzi z artystycznej rodziny. Jej ojciec – Wiesław Komasa to znany aktor i pedagog w warszawskiej PWST. Matka – Gina Komasa kierowała rozrywką w telewizji publicznej i śpiewała gospel. Starszy brat – Jan Komasa należy do najważniejszych reżyserów pokolenia 30-latków. Był nominowany do Oscara za film Boże ciało. Szymon, brat bliźniak artystki, jest śpiewakiem operowym, uczył się w renomowanej Juilliard School w Nowym Jorku. Z kolei młodsza siostra – Zofia projektuje ubrania, współpracowała m.in. z Janem przy Mieście 44.

Mary przez kilka lat zajmowała się pracą modelki w Paryżu. Następnie przeniosła się do Niemiec. W Berlinie zrozumiała, że jej powołaniem jest muzyka. W 2015 roku nagrała debiutancki album pt. Mary Komasa. Muzycznie współpracuje ze swoim mężem Antonim Łazarkiewiczem, który skomponował muzykę m.in. do filmów Boisko bezdomnych, W ciemności czy Miasto 44.

Kilka miesięcy temu poinformowała w social mediach, że jest w ciąży. Radość była ogromna, bo długo starała się o dziecko.

Po 13 latach długiej walki, operacjach i kilku terapiach visanne. Udało się! Jestem w 15 tygodniu ciąży. Jestem najszczęśliwsza! Kiedy przez lata przyzwyczajałam się do myśli, ze przez moja chorobę, ciąża może być dla mnie nieosiągalnym marzeniem. Jestem dowodem, ze marzenia się spełniają. Kocham Was i dziękuje za wsparcie przez wszystkie lata! Szczególnie przytulam wszystkie endo wojowniczki!!!

Mary zdecydowała się pokazać w Elle. Zapewniła, że sesja była dla niej symbolem walki z chorobą. Więcej przeczytacie o tym tutaj. Pierwsze dziecko artystki pojawiło się na świecie 19 grudnia. Dobrą nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama. Dodała zdjęcie ze szpitala i opis, w którym zdradziła imię synka:

Victor Antoni Komasa Łazarkiewicz
Born 19.12.21

Od porodu minęło już kilka tygodni i na Instagramie Mary pojawiło się kilka fotografii synka, ale w niedzielę opublikowała wyjątkowo uroczy kadr.

Mary Komasa pokazała syna

W niedzielę na Instagramie Mary pojawiło się zdjęcie z synkiem. Victor skończył już 3 tygodnie, a jego mama w pełni rozkoszuje się macierzyństwem. Zdradziła też, jak pieszczotliwie nazywają chłopca.

Weeks old Vito! 3 weeks filled with the purest LOVE #motherhood (Vito ma kilka tygodni! 3 tygodnie wypełnione najczystszą MIŁOŚCIĄ#macierzyństwo) – napisała.

Niezwykle uroczy kadr rozczulił internautów. Pod postem zaroiło się od komplementów.


Mary Komasa pokazała synka

Mary Komasa pokazała synka

Mary Komasa pokazała brzuch

Mary Komasa pokazała brzuch

Mary Komasa pokazała brzuch

Mary Komasa pokazała brzuch

Komentarze

 • Gość pisze:

  Z tym odkrytym brzuchem ciążowym i w tych pozach wygląda obrzydliwie,natomiast po porodzie ,wiadomo zmęczona ale czy musi je udostępniać obcym ludziom? takie fotki to tylko do albumu rodzinnego a to że jest modelką to nic nie znaczy

 • Gość pisze:

  Maluszek oky ,ale ona to dramat!

 • Gość pisze:

  A dlaczego akceptujecie takie wstrętne komentarze ??? Nie wstyd redakcji !!!

 • Mama pisze:

  Dlaczego obrażacie matke – śliczna zmęczona porodem kobieta ! Dzidzi piękne ! Jeżeli jest modelką w Paryżu to coś znaczy! A znaczy tyle, że was tam nie ma i nie będzie – a dlaczego??? Zadajcie sobie to pytanie i jeśli macie kogos obrażać to po co tracicie czas na pisanie ! Nie WSTD !

 • Nik pisze:

  Ty jesteś brzydactwo

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×