Mary Komasa padła ofiarą przemocy? Opisała wstrząsającą historię związku z dużo starszym mężczyzną. „Wtedy nie miałam się do kogo zwrócić o pomoc”

Mary Komasa

Mary Komasa

Mary Komasa doznała krzywdy z rąk byłego partnera? Na InstaStory zamieściła niepokojącą relację. O czym napisała?

Mary Komasa jest córką Wiesława Komasy. Jako nastolatka wyjechała do Paryża, by rozpocząć tam karierę w modelingu. Później przeniosła się do Berlina, gdzie zajęła się muzyką. W skład jej zespołu wchodzą: Daníel Böðvarsson, Jan TerstegenNicolai Ziel, Slowey Thomsen i Antoni Komasa-Łazarkiewicz – ten ostatni jest jej mężem. Para czeka na dziecko.

Ciąża Mary musiała być dla niej dużym wyzwaniem. Wszystko za sprawą endometriozy. Gwiazda niedawno wyznała na forum publicznym, że zmaga się z tą chorobą. Zrobiła to krótko po pojawieniu się na okładce pisma Elle:

Ta grudniowa okładka „Elle” jest dla mnie symbolem mojej walki i walki milionów kobiet na całym świecie z endometriozą. Nierównej walki z bólem, przerażeniem, osamotnieniem. Dlatego tak ważne jest dla mnie mówienie o mojej chorobie! Przytulam całym sercem endo siostry i dziękuje za wsparcie przez lata! Jestem wdzięczna mojemu mężowi Antoniemu za wielkie wsparcie i bycie przy mnie w każdej trudnej chwili i zmaganiach z chorobą. Sytuacja pacjentek z endometriozą w Polsce pokazuje stosunek państwa do praw reprodukcyjnych kobiet.

Do porodu Mary zostało już tylko kilka tygodni. Na bieżąco pokazuje ona w social mediach widok swojego ciążowego brzuszka. Ostatnio pokazała się nawet topless.

Mary Komasa padła ofiarą przemocy?

Mary Komasa śledzi też na bieżąco wydarzenia w kraju. Udostępniła na InstaStory screen z nowego filmiku Fundacji SEXED.PL. Widać na nim kobietę, która odbiera telefon w sklepie. Zawstydzona rozmawia przez telefon z przemocowym partnerem. Ten – jak można wywnioskować z filmu – wyzywa ją. Scena ma przestrzec przed przemocą psychiczną w związku.

Piosenkarka skomentowała treść wideo w następujących słowach:

Jako 19-latka byłam w związku z dużo starszym facetem. Doświadczałam przemocy psychicznej każdego dnia. Czuję się jakby ten film przedstawiał jedną z miliona scen mojego życia… Wtedy nie miałam się do kogo zwrócić o pomoc. Dzisiaj dzięki pomocy linii pomocy SEXED.PL, jeżeli czujecie się zagrożeni dzwońcie! 720 720 020!!!!!!

W dalszej części wpisu podziękowała organizatorkom akcji. Czy rzeczywiście Mary padła ofiarą przemocy ze strony eks-partnera? Ten wpis na to wskazuje. Ale pamiętajmy też, że równie dobrze mogła ona udostępnić relację innej bliskiej osoby lub  próbować zwrócić w ten sposób uwagę na słuszność podjętej inicjatywy. Czekamy na dalsze informacje z obozu artystki.

720 720 020 to anonimowy numer telefonu dla osób uwikłanych w przemoc w intymnej relacji.


Dramatyczny wpis Mary Komasy

Dramatyczny wpis Mary Komasy

Ciężarna Mary Komasa topless

Ciężarna Mary Komasa topless

Ciężarna Mary Komasa topless

Ciężarna Mary Komasa topless

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×