Ciężarna Mary Komasa pokazała się topless. Jej brzuch jest coraz większy. Poród lada dzień

Mary Komasa

Mary Komasa

Mary Komasa jest w ciąży. Przy tej okazji pokazała się topless. Jej brzuch robi się coraz większy. Poród zbliża się wielkimi krokami!

Mary Komasa urodziła się w 1985 roku. Jest córką aktora Wiesława Komasy i siostrą reżysera Jana. Wychowywała się w Warszawie, gdzie uczęszczała do szkoły muzycznej. Jako nastolatka wyjechała do Paryża i związała się z modelingiem. Wkrótce potem przeprowadziła się do Berlina. W niemieckiej stolicy rozpoczęła karierę muzyczną. W 2015 roku wytwórnia Warner Music wydała jej pierwszy album – Mary Komasa. Wydawnictwo dotarło do 24. miejsca w zestawieniu OLiS. Cztery lata później ukazał się jej drugi album studyjny – Disarm.

W skład zespołu Mary wchodzi międzynarodowa ekipa: Daníel Böðvarsson, Jan TerstegenNicolai Ziel, Slowey Thomsen i Antoni Komasa-Łazarkiewicz, który jest jej mężem. Znana para ogłosiła niedawno, że spodziewa się dziecka. Miesiąc temu piosenkarka pojawiła się na okładce ELLE. Przy tej okazji opowiedziała na Instagramie o endometriozie. Jak napisała:

Ta grudniowa okładka „Elle” jest dla mnie symbolem mojej walki i walki milionów kobiet na całym świecie z endometriozą. Nierównej walki z bólem, przerażeniem, osamotnieniem. Dlatego tak ważne jest dla mnie mówienie o mojej chorobie! Przytulam całym sercem endo siostry i dziękuje za wsparcie przez lata! Jestem wdzięczna mojemu mężowi Antoniemu za wielkie wsparcie i bycie przy mnie w każdej trudnej chwili i zmaganiach z chorobą. Sytuacja pacjentek z endometriozą w Polsce pokazuje stosunek państwa do praw reprodukcyjnych kobiet.

Przed tygodniem, z kolei, dodała na swój profil nowe ciążowe zdjęcie, w którego opisie poinformowała, że do porodu zostało jeszcze sześć tygodni. Fotkę możecie zobaczyć TUTAJ.

Mary Komasa pozuje topless. Jak wygląda w ciążowym wydaniu?

Mary nie należy do najbardziej wstydliwych osób. Przed kilkoma dniami dodała na Instagramie swoje zdjęcie topless. Jej piersi są przykryte wyłącznie długimi włosami.

Fotkę podpisała:

Santa baby.

Na zamieszczonym przez nią zdjęciu doskonale widać uwydatniony brzuszek. Gwiazda miała na sobie tylko majtki i futrzane kozaki. W ręku trzymała natomiast płaszcz w góralskim stylu. To nie ostatnie tak śmiałe zdjęcie, którym podzieliła się Mary. Dziś dodała na InstaStory fotkę, na której, zupełnie naga, pozuje przed lustrem. Tym razem jej bujny biust zasłoniła emotikonka serduszka. Fani są zachwyceni ciążowym wydaniem Mary. W komentarzem pod zdjęciem na Instagramie pisali m.in.:

  • Boska!!!!!!!!!

  • Prześliczna i cuuuuudowna.

  • Nic piękniejszego dziś nie zobaczę.

  • Santa Mama!

  • Mum to be! Piękna Ona.

  • Piękna!

A jak Wam się podoba Mary? My nie możemy się już doczekać porodu i większej ilości informacji o dziecku.


Ciężarna Mary Komasa topless

Ciężarna Mary Komasa topless

Ciężarna Mary Komasa topless

Ciężarna Mary Komasa topless

Mary Komasa w ciąży

Mary Komasa w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×