Ciężarna Mary Komasa z dużym, gołym brzuszkiem paraduje w windzie z mężem: „6 tygodni do końca”. Fani pod wrażeniem

Mary Komasa

Mary Komasa

Mary Komasa jest w zaawansowanej ciąży. Artystka zdradziła, ile zostało do porodu oraz pokazała w windzie spory brzuszek. Kiedy zostanie mamą?

Mary Komasa urodziła się w 1985 roku w Poznaniu. Jest wokalistką, sama pisze teksty piosenek, a także tworzy muzykę. Jest córką aktora Wiesława Komasy i siostrą reżysera Jana. Dorastała w Warszawie, gdzie uczęszczała do szkoły muzycznej. Nauczyła się tam gry na fortepianie, organach i klawesynie. W tym samym czasie studiowała śpiew operowy. Jako nastolatka wyjechała do Paryża i związała się z modelingiem.

Po pewnym czasie przeprowadziła się do Berlina i powróciła do muzyki. W 2015 roku wydała debiutancki album pt. Mary Komasa, który zajął 25. miejsce na oficjalnej liście sprzedaży. Po czterech latach premierę miała jej druga płyta – Disarm. Niestety ten krążek nie powtórzył sukcesu sprzedażowego ustanowionego przez pierwszy album. Mary ma na koncie nominacje do prestiżowej nagrody Fryderyka za Fonograficzny debiut roku oraz Album roku w kategorii muzyka alternatywna za drugi krążek. Niestety nie udało jej się wygrać.

Artystka jest odpowiedzialna również za ścieżki dźwiękowe do filmów i seriali, nad którymi pracowała ze swoim mężem. Ich muzykę można usłyszeć w takich produkcjach jak: Janosik. Prawdziwa historia, Głęboka woda czy Powrócić w twe ramiona.

Mary Komasa prezentuje ciążowy brzuszek

W skład zespołu Mary wchodzi międzynarodowa ekipa: Daníel Böðvarsson, Jan Terstegen, Nicolai Ziel, Slowey Thomsen i Antoni Komasa-Łazarkiewicz, który jest jej mężem. Para, jakiś czas temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Gwiazda pojawiła się na okładce magazynu Elle, gdzie zaprezentowała swój ciążowy brzuszek.

Od tego czasu minęło kilka tygodni. Artystka postanowiła pokazać, jak wygląda w połowie siódmego miesiąca. Pozowała w windzie z odsłoniętym brzuchem. Towarzyszył jej mąż, który zrobił selfie.

6 tygodni do końca.

Internauci zasypali gwiazdę pochlebnymi komentarzami. Niektórzy byli mocno zdziwieni, jak ten czas szybko leci:

  • Pięknie wyglądacie. Jak to szybko zleciało.
  • Wybuchniesz zaraz.
  • Mamacita. Niesamowite.

W naszej galerii zobaczycie więcej zdjęć ciążowego brzuszka Mary Komasy.


Mary Komasa w ciąży

Mary Komasa w ciąży

Mary Komasa w ciąży

Mary Komasa w ciąży

Mary Komasa w ciąży

Mary Komasa w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×