Szukaj

Czarna seria TTV trwa. Nie żyje 21-letnia uczestniczka show stacji

Martyna Kubacka nie żyje

Martyna Kubacka nie żyje

Martyna Kubacka, uczestniczka show TTV Druga twarz nie żyje. Smutna informacja o jej śmierci została opublikowana na profilu na Facebooku. Jakie są przyczyny śmierci dziewczyny?

Martyna Kubacka z programu Druga twarz nie żyje. Informacja o śmierci dziewczyny została opublikowana na jej Facebooku. Miała zaledwie 21 lat. Jakie były przyczyny jej śmierci?

Martyna Kubacka, uczestniczka show Druga twarz nie żyje

Martyna wystąpiła w jednym z odcinków trzeciej edycji programu Druga Twarz w TTV, prowadzonym przez Karolinę Gilon. Przyszła do programu, aby przejść metamorfozę, zrobiła to dla swojej babci, której niekoniecznie podobał się wyrazisty wizerunek wnuczki.

Dziewczyna wyrażała siebie charakterystycznym wyglądem. Nosiła kolorowe włosy, mocny makijaż oraz elfie uszy. Miała niesamowity talent do metamorfoz i make-upu. W programie usłyszała sporo krytycznych komentarzy jej wyglądu. Po przemianie pod okiem ekspertów show, dziewczyna stwierdziła, że podoba jej się nowa fryzura, ale makijaż oraz stylizacja już nie.

Babcia dziewczyny była zachwycona przemianą wnuczki i chciała ją przytulić, jednak ona jej na to nie pozwoliła. Był to najsmutniejszy moment odcinka. Martyna po udziale w programie nagrała emocjonalne wideo, w którym opowiedziała o swoich przeżyciach. Kubacka nie zrezygnowała ze swojego kolorowego wizerunku.

Na jej profilu na Facebooku ciągle można znaleźć smutne wpisy, świadczące o braku akceptacji samej siebie, dawała do zrozumienia, że jest jej trudno. Niedawno pojawiła się tam smutna wiadomość.

Martynka dzisiaj odeszła z tego świata. Proszę o modlitwę za jej duszę.

Niestety szczegóły śmierci Martyny nie są znane. Po wpisem pojawiło się całe mnóstwo kondolencji.


Martyna Kubacka nie żyje

Martyna Kubacka nie żyje

Martyna Kubacka nie żyje

Martyna Kubacka nie żyje

Martyna Kubacka nie żyje

Martyna Kubacka nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×